Data premiery Riders Republic przesunięta

Firma Ubisoft postanowiła przesunąć datę premiery Riders Republic. Na szczęście opóźnienie nie jest jakieś znaczące, więc gracze czekający na grę powinni dać radę.

@ 17.07.2021, 10:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Data premiery Riders Republic przesunięta

Nieciekawe wieści docierają do nas od Ubisoftu. Jak się okazuje, francuski wydawca postanowił przesunąć datę premiery Riders Republic. Gra, która pierwotnie miała zadebiutować we wrześniu bieżącego roku, trafi w nasze ręce dopiero 28 października.

Informacja na temat opóźnienia pojawiła się na blogu Ubisoftu. Deweloperzy wyjaśniają w nim, że choć nie mogą się doczekać, aż gracze będą mogli sprawdzić Riders Republic, zostali zmuszeni do tego, by debiut gry opóźnić. Dodatkowy czas pozwoli twórcom "dopieścić doświadczenie i dać graczom szansę na sprawdzenie gry przed premierą i podzielenie się spostrzeżeniami".

Więcej detali mamy poznać wkrótce, ale wszystko wskazuje na to, że Ubisoft chce dać graczom wczesny dostęp do Riders Republic, najprawdopodobniej w formie jakiś testów beta. Niestety nie mamy szczegółów, ale bądźcie pewni, że jak tylko się pojawią, nie omieszkamy ich Wam przekazać.

Na koniec przypomnę, że opóźnienie Riders Republic jest najprawdopodobniej spowodowane pandemią COVID-19. Z tego samego powodu przesunięto debiut GhostWire: Tokyo, o czym pisaliśmy kilka dni temu.


Sprawdź także:
Riders Republic

Riders Republic

Premiera: 28 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Riders Republic to nowa marka od firmy Ubisoft nawiązująca do innego tytułu tej firmy - Steep. Podobnie jak on, Riders Republic również poświęcone jest wirtualnej odsłoni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?