Piracka wersja Resident Evil: Village działa lepiej niż oryginalna, Capcom pracuje nad aktualizacją

Firma Capcom zapowiedziała patcha, który sprawi, że oryginalne Resident Evil: Village działać będzie tak samo dobrze, jak to do którego zaaplikowany został crack.

@ 16.07.2021, 09:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Piracka wersja Resident Evil: Village działa lepiej niż oryginalna, Capcom pracuje nad aktualizacją

Resident Evil: Village, zgodnie z tym co napisałem w naszej recenzji, to bardzo dobry survival horror. Jak się jednak okazuje, ze względu na zastosowane zabezpieczenia antypirackie, nie działa on na komputerach osobistych tak dobrze, jak powinien. Potwierdzenie tego otrzymaliśmy za sprawą najmniej oczekiwanego sposobu. Piraci opublikowali bowiem crack, który dobitnie pokazuje, że bez DRM Resident Evil: Village działa lepiej.

Ze względu na powyższe firma Capcom obiecała przygotowanie aktualizacji, która zlikwiduje problemy trapiące graczy posiadających oryginalne Resident Evil: Village na PC. A wśród owych problemów wymienić można dziwne spadki płynności animacji oraz tzw. stuttering, czyli przycinanie się gry często w bardzo niefortunnych momentach, jak np. w trakcie walki z bossem.

"Ekipa pracuje już nad aktualizacją, która poprawi problemy związane z wydajnością na PC, powinien być on dostępny niebawem, a więcej detali przedstawimy wkrótce", zapowiedział deweloper i wydawca w jednym. Niestety firma nie pokusiła się o choćby przybliżony termin premiery łatki, a w związku z tym nie zostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Resident Evil: Village dostępne jest obecnie na praktycznie wszystkich kluczowych platformach sprzętowych. Jeśli rozważacie zakup wydania PC, koniecznie spójrzcie na jego wymagania. Podczas zabawy konsultujcie się natomiast z naszym poradnikiem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?