Red Dead Redemption 2 otrzymało wsparcie dla DLSS

Dzięki zastosowaniu technologii firmy NVIDIA, Red Dead Redemption 2 działa na blaszakach ze znacznie wyższą wydajnością, a przy okazji na ekranie nie widzimy spadku jakości obrazu.

@ 14.07.2021, 14:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Red Dead Redemption 2 otrzymało wsparcie dla DLSS

Firma NVIDIA od kilku lat rozwija technologię DLSS, której zadaniem jest poprawienie wydajności w grach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wsparcie dla DLSS zostało dodane do jednej z najlepiej wyglądających gier ostatnich lat, Red Dead Redemption 2. Najnowsze dzieło Rockstar Games działa dzięki temu płynniej na wszystkich urządzeniach z serii GeForce RTX.

Technologia DLSS w Red Dead Redemption 2 zapowiadana była przez dłuższy czas, wreszcie jest jednak dostępna, a jak twierdzi NVIDIA, skok wydajności jest istotny, bo nawet 45-procentowy. Co ważne, gra działa płynniej zarówno po odpaleniu trybu fabularnego, jak i w Red Dead Online, czyli opracowanych w tym samym uniwersum rozgrywkach wieloosobowych.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak Red Dead Redemption 2 śmiga z włączonym wsparciem dla DLSS, spójrzcie na poniższy odtwarzacz. NVIDIA przygotowała materiał filmowy, w którym zestawiono grę działającą w 4K oraz z włączonym oraz wyłączonym DLSS. Liczba klatek na sekundę wzrasta dzięki technologii zielonych z 60-70 do 70-100. Co ważne, nie widać spadku wydajności, co na pewno ucieszy purystów.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dla blaszaków. Podczas zabawy pamiętajcie natomiast o naszym kompleksowym poradniku.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 05 listopada 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?