Gran Turismo 7 najprawdopodobniej doczeka się wersji beta

System PlayStation Experience wyświetlił zadanie związane z serią Gran Turismo, oferując pobranie kodu do wersji beta Gran Turismo 7. Najprawdopodobniej o przedpremierowych testach nowego GT dowiemy się już niebawem, a to był niefortunny test mechanizmu.

@ 12.07.2021, 16:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4, ps5

Gran Turismo 7 najprawdopodobniej doczeka się wersji beta

Całkiem sporo wskazuje na to, że przez przesunięcie premiery Gran Turismo 7 na przyszły rok, w tym doczekamy się jakiejś formy beta-testów. Choć firma Sony nie wydała żadnego komunikatu na ten temat, to system PlayStation Experience stał się dość wiarygodnym dostarczycielem plotek na ten temat!

W PlayStation Experiance, czyli module systemu konsol PS (a nie wydarzeniu skupionym na prezentacji nowych gier), w którym wykonujemy dzienne i długoterminowe zadania, a w zmian otrzymujemy nagrody, pojawił się specjalny blok poświęcony serii Gran Turismo. Dzięki niemu można było pobrać kod aktywujący betę, jednak nie działał, gdy próbowano go zrealizować. Jak udało się zauważyć redakcji serwisu GT Planet, zadanie to jest najprawdpodobniej testem przed faktyczną betą Gran Turismo 7.

Najnowsza odsłona cyklu gier wyścigowych od studia Polyphony Digital pierwotnie zmierzała wyłącznie na konsolę PlayStation 5, jednak ostatni komunikat Sony związany z premierami ich produkcji na wyłączność zdradził, iż najnowszego GT doczekają się również posiadacze PS4, co było zresztą niemałym zaskoczeniem.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?