Lost Judgment na nowym zwiastunie

Wideo zawiera sporo fragmentów rozgrywki, dzięki czemu możecie ocenić czy Lost Judgment to tytuł, na który warto mieć baczenie czy nie.

@ 09.07.2021, 18:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Lost Judgment na nowym zwiastunie

Podczas wczorajszego State of Play mieliśmy okazję spojrzeć na całkiem solidny gameplay z Deathloop. Nie był to jednak jedyny projekt promowany w trakcie transmisji. Nieco uwagi poświęcono również świetnie zapowiadającemu się Lost Judgment. Ono również dostało materiał filmowy, choć nieco krótszy. Studio Ryu Ga Gotoku pokazało nam bowiem zwiastun z elementami rozgrywki.

Wideo pokazuje kilka nowych mechanik, jak wspinaczkę oraz tzw. QTE - scenki, w trakcie których wciskamy w odpowiednim momencie wskazany przycisk, a przez to jesteśmy świadkami jakiś efektownych wydarzeń. Jest też tryb detektywistyczny, przypominający rozwiązania stosowane m.in. w grach z serii Batman Arkham. Korzystamy z niego oczywiście do tego, by badać miejsca zbrodni.

Lost Judgment zdaje się mieć również szeroką gamę różnej maści mini-gierek, a wśród nich jest boks, wyścigi samochodowe, taniec i wiele, wiele innych. Lost Judgment, w przeciwieństwie do Yakuza: Like a Dragon, korzysta z walki w czasie rzeczywistym, kładąc duży nacisk na różne kombosy oraz efekciarsko wyglądające uderzenia. Liczba sekwencji zdaje się być całkiem znacząca.

Data premiery Lost Judgment zaplanowana została na wrzesień, choć nie mamy jeszcze konkretnego dnia. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Lost Judgment

Lost Judgment

Premiera: 24 września 2021
PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Lost Judgment to gra akcji, będąca spin-offem serii Yakuza. Mamy tu też do czynienia z drugą odsłoną cyklu, albowiem pierwsza, zatytułowana Judgment, zadebiutowała w 2019...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?