Twórcy Metro Exodus, studio 4A Games, tworzą nową markę

Niebawem powinniśmy poznać kolejny projekt ekipy 4A Games, odpowiedzialnej przede wszystkim za bardzo udany cykl Metro. Na razie nie sposób niestety powiedzieć z czym będziemy mieć do czynienia.

@ 06.07.2021, 10:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Twórcy Metro Exodus, studio 4A Games, tworzą nową markę

Wygląda na to, że deweloper 4A Games pracuje nad nową grą - na to wskazują ofertami o pracę na stronie twórców Metro Exodus. Strona rekrutacyjna 4A Games sugeruje, że studio ciężko pracuje nad nowym projektem. Jedno z miejsc pracy w studiu jest przeznaczone dla starszego projektanta gier, więc wydaje się prawdopodobne, że produkcja jest wciąż we wczesnym etapie rozwoju.

O czym będzie opowiadała nowa marka? Oferty pracy nie zdradzają zbyt wiele na temat tajemniczego nowego projektu, ale wiemy, że 4A chce, aby zawierał „najbardziej żywe środowisko w grze, jakie kiedykolwiek widziano”.

Studio poszukuje również artysty koncepcyjnego obiektów i postaci, sugerując, że nowy tytuł będzie zawierał postacie niezależne i/lub wrogów niebędących ludźmi.

Ostatnim projektem, który widzieliśmy od 4A Games, było wspomniane Metro Exodus z 2019 r, a wkrótce po premierze gry, THQ Nordic, podkreśliło, że nowa odsłona jest w fazie rozwoju. Deep Silver i 4A Games wydali również aktualizację Metro Exodus dla PS5 i Xbox Series X/S w maju tego roku.


Sprawdź także:
Metro Exodus

Metro Exodus

Premiera: 15 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Metro Exodus to trzecia odsłona serii gier bazujących na książkach Dmitrija Głuchowskiego o tym samym tytule. Za projektem ponownie stoi ukraińskie studio 4A Games.Gracz ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?