Twórcy Beyond Good and Evil 2 przygotowują jeszcze jedną, niezapowiedzianą grę

Dość zaskakujące wieści docierają do nas z Ubisoftu. Studio odpowiedzialne za Beyond Good and Evil 2 poszukuje pracowników, którzy mieliby opracowywać kolejną, niezapowiedzianą jeszcze produkcję.

@ 05.07.2021, 13:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Beyond Good and Evil 2 przygotowują jeszcze jedną, niezapowiedzianą grę

Od oficjalnej zapowiedzi Beyond Good and Evil 2 minęły już cztery lata i w zasadzie do tej pory nie ma żadnych konkretnych informacji na temat projektu. Jak się jednak właśnie dowiedzieliśmy, ekipa odpowiedzialna za grę, Ubisoft Montpellier, opracowuje jeszcze jeden projekt. Nie wiadomo natomiast jak zinterpretować tę sytuację.

Beyond Good and Evil 2 ujawniono w 2017 roku. Gracze wyczekiwali na kontynuację marki przez wiele lat, więc radość była ogromna. Pokazano wtedy jakieś zwiastuny i zapowiedziano rewolucję. W kolejnych latach Ubisoft Montpellier niestety nie miało wiele więcej do zaprezentowania. Mimo że deweloperzy przygotowali prototypy rozgrywki, czystego gameplayu dla nas nie mieli. Prawdopodobnie nie będą go mieć jeszcze przez dłuższy czas.

Francuzi - z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu - postanowili opublikować na LinkedIn wpis, z którego dowiadujemy się, że szukają oni ludzi do pracy przy całkiem nowej grze, w tym momencie niezapowiedzianej. Jak w takiej sytuacji przebiegają prace nad Beyond Good and Evil 2? Czy jest szansa, że coś konkretnego zobaczymy w kolejnych miesiącach? Szef Ubisoftu, Yves Guillemot, twierdził w zeszłym roku, że BG&E2 ma się dobrze, więc musimy mu wierzyć na słowo.

Więcej informacji o projektach Ubisoft Montpellier, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:
Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2

Premiera: 2030
PS4, XBOX ONE, PC

Beyond Good & Evil 2 to prequel pierwszej odsłony cyklu, w której główną bohaterką była kobieta o imieniu Jade. Za powstanie projektu odpowiada firma Ubisoft, a na jej cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?