GTA 6 ze zmienną porą dnia i nocy

Grand Theft Auto 6 może mieć zmienną porę dnia i nocy oraz pogodę. Dzięki temu tytuł powinien zaoferować większą immersję i mocniej angażować grającego.

@ 28.06.2021, 09:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

GTA 6 ze zmienną porą dnia i nocy

GTA 6 stało się jedną z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat, a fani z niecierpliwością wypatrują wszelkich informacji, jakie mogą uzyskać od Rockstar Games o kolejnej odsłonie tej ogromnej serii.

Chociaż Rockstar milczało na temat następnej produkcji z cyklu Grand Theft Auto, pojawiło się wiele przecieków i plotek. Część z nich było wątpliwych, ale w końcu możemy uzyskać wiarygodne informacje na temat gorąco oczekiwanego GTA 6 z zaufanego źródła.

Tom Henderson, znany insider, jeśli chodzi o tytuły AAA, takie jak Call of Duty i Battlefield, ujawnił, że Grand Theft Auto 6 może przenieść nas do Vice City. Podczas zabawy zobaczymy ewoluującą mapę, zmienną porą dnia i nocy, współczesną scenerią i kobietę w roli głównej.

Zaufany informator opowiedział o tym na YouTube. Wyjaśnił też niektóre plotki dotyczące GTA 6 i podzielił się ze światem informacjami, które posiada na temat następnej gry z serii. Na początek Henderson stwierdzi, że GTA 6 odbędzie się we współczesnym Vice City, a to z jednego głównego powodu – GTA: Online. Gdyby szóstka miała powrócić do lat 80. lub 90., mogłoby to spowodować utrudnienia w realizacji gry w trybie sieciowym.

Informator porównał „rozwijające się” Vice City do tego, jak zmienia się mapa Battle Royale w Fortnite wraz z różnymi wydarzeniami na żywo i sezonami. Według jego źródła fani mogli spodziewać się nowych obszarów i lokacji, które pojawią się w Vice City z każdym DLC.

Teraz ważne jest, aby pamiętać, że żadna z tych informacji nie jest oficjalna. Tak więc, mimo że Henderson miał rację co do różnych przecieków w przeszłości, należy traktować te informacje z przymrużeniem oka i zbytnio się nie emocjonować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosluki505   @   09:57, 28.06.2021
Przecież zmienną porę dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe oferowało nawet GTA 3 xD.
2 kudosTheCerbis   @   12:31, 28.06.2021
News o ewoluującej mapie i kobiecie w roli głównej (choć już chyba wcześniej była taka plotka) rozumiem, ale "GTA 6 ze zmienną porą dnia i nocy"? Serio?
0 kudosBarbarella.   @   15:58, 28.06.2021
Widać ten Tom Henderson ostatnio się trochę { kilkanaście lat ] zdrzemnął. Rozbawiony Ale pogłoski o damskiej postaci miłe dla moich uszu
Granie niedomytym Trevorem ma swój urok ale.....trochę kobiecej ręki by się przydało. Szczęśliwy . Może GTA dorównałoby w mojej opinii Saints Row. Uśmiech
No to poprawić tampony i wyciągać gnaty. Uśmiech
0 kudosmrPack   @   17:16, 28.06.2021
Cytat:
Gdyby szóstka miała powrócić do lat 80. lub 90., mogłoby to spowodować utrudnienia w realizacji gry w trybie sieciowym.
Jeśli znowu tryb single miałby być ofiarą tego, że wszystko byłoby robione pod multi, to raczej odpuszczę sobie GTA VI Zadziorny Jeszcze do zaakceptowania jest wersja, że część historii ma dziać się w latach 80., a część we współczesności. Jasne też, że to na razie tylko plotki i do czasu oficjalnej zapowiedzi ze strony Rockstar nic nie jest na 100% pewne.
0 kudosBarbarella.   @   08:38, 01.07.2021
Cytat: mrPack
Jeśli znowu tryb single miałby być ofiarą tego, że wszystko byłoby robione pod multi, to raczej odpuszczę sobie GTA VI

Co prawda to prawda . Fabuła w GTA V bardzo fajna tyle że mikroskopijna . A niedosyt za to ogromny. Poirytowany
Dodaj Odpowiedź