Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na PlayStation 5 w sierpniu

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 dostępne jest obecnie na czterech platformach sprzętowych, ale wśród nich brakuje PlayStation 5. Na szczęście sytuacja ulegnie poprawie w sierpniu bieżącego roku.

@ 23.06.2021, 19:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na PlayStation 5 w sierpniu

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 to ostatni shooter studia CI Games, podejmujący oczywiście tematykę zabawy w strzelca wyborowego. Gra dostępna jest obecnie na PC, PS4, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S, a niebawem nastąpi też jej premiera na PlayStation 5. Twórcy ujawnili tę jakże istotną kwestię w najnowszym, widocznym poniżej, zwiastunie.

Z filmu, za sprawą którego deweloperzy chwalą się ocenami gry, dowiadujemy się, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na PlayStation 5 zadebiutuje dokładnie 24 sierpnia. Mimo że to spore opóźnienie w stosunku do pozostałych platform, parametry produkcji wskazują na to, że warto było czekać. Niestety nie wiemy czy właściciele wersji dla PlayStation 4 dostaną darmową aktualizację.

Wracając do kwestii technicznych, Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 działać będzie na PlayStation 5 w dwóch trybach. Odpalimy je albo w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 1080p, albo w 30 klatkach na sekundę, ale w 4K. Nie ma opcji zabawy w 120 FPS, ale zakładam, że mało kto ma telewizor wspierający taką częstotliwość odświeżania, a w efekcie rzewnych łez nie będzie.

Poniżej zwiastun z ocenami oraz zapowiedzią wersji dla PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?