Ghost of Tsushima zadebiutuje na PC?

Posunięcia Sony wskazują na to, że kolejną grą PlayStation, jaka zadebiutuje na PC będzie ostatnie dzieło Sucker Punch, wyśmienite Ghost of Tsushima.

@ 23.06.2021, 17:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Ghost of Tsushima zadebiutuje na PC?

Jest spora szansa na to, że Ghost of Tsushima będzie kolejnym tytułem ekskluzywnym do tej pory dla PlayStation 4, dostępnym także na PC. Na to przynajmniej wskazują najnowsze doniesienia w temacie.

Sony zaktualizowało okładkę Ghost of Tsushima. Do tej pory widniał na niej napis, że mamy do czynienia z tytułem przeznaczonym wyłącznie dla PlayStation. Obecnie adnotacji już nie ma, co może wskazywać na to, że wkrótce przedsięwzięcie będzie dostępne także na innych platformach. Na Xboksa raczej bym się nie nastawiał, więc pozostają komputery osobiste.

Co warte podkreślenia, w podobny sposób zniknęły wcześniej dopiski w przypadku Days Gone oraz Horizon Zero Dawn. Oba tytuły zadebiutowały wyłącznie na PlayStation 4, by następnie trafić także na PC. Właśnie ta prawidłowość wskazuje na to, że na podobny krok Japończycy zdecydują w związku z Ghost of Tsushima. Oczywiście nie sposób mieć pewność, ale jest naprawdę duża szansa.

Sytuację będziemy obserwować bacznie, przekazując Wam wszelkie nowe informacje.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?