Death Stranding Director's Cut otrzymało kategorię wiekową

Co ciekawe, z wpisu dotyczącego Death Stranding Director's Cut wynika, że będzie ono dostępne wyłącznie na PlayStation 5. Przynajmniej przez pewien czas. Później może natomiast zadebiutować na innych platformach.

@ 22.06.2021, 20:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Death Stranding Director's Cut otrzymało kategorię wiekową

Death Stranding Director's Cut to specjalne, kompletne wydanie ostatniej gry opracowanej przez Hideo Kojimę. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, produkcja otrzymała kategorię wiekową od ESRB, czyli amerykańskiej organizacji w tym się specjalizującej. Co ciekawe, Death Stranding Director's Cut dostępne będzie wedle ESRB wyłącznie na PlayStation 5 - przynajmniej tak to wygląda.

Jeśli wpis na stronie ESRB jest prawdziwy, Death Stranding Director's Cut przynajmniej przez jakiś czas dostępne będzie tylko na PS5. Po określonym czasie ekskluzywności, najpewniej kilkumiesięcznym, tytuł może trafić także w ręce osób preferujących komputery osobiste, a być może także konkurencyjne konsole, choć na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Death Stranding Director's Cut ujawnione zostało podczas Summer Games Fest Kickoff, które prowadził Geoff Keighley. W trakcie konferencji powiedziano, że gra zadebiutuje niebawem, a jeśli chodzi o konkretną zapowiedź, tudzież prezentację, mamy ją ujrzeć w nadchodzących kilku tygodniach. Niestety nie sposób powiedzieć kiedy dokładnie.

Pamiętajcie, że Death Stranding - standardowy wariant, nie wersja reżyserska - jest obecnie dostępny na PlayStation 4 oraz PC. Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie skonsultujcie się z naszą recenzją, a w przypadku zainteresowania wersją dla komputerów osobistych, spójrzcie też na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?