Cyberpunk 2077 wróciło na PlayStation Store; Sony nie rekomenduje wersji na PS4

Firma Sony wreszcie, po pół roku od premiery, wpuściła z powrotem dzieło CD Projekt RED, Cyberpunka 2077, i pozwoliła polskiemu studiu znów sprzedawać swoją (nie)popularną grę.

@ 22.06.2021, 09:01
ps4, ps5

Cyberpunk 2077 wróciło na PlayStation Store; Sony nie rekomenduje wersji na PS4

Stało się! Studiu CD Projekt RED udało się przywrócić Cyberpunka 2077 do cyfrowego sklepu PlayStation. Po ostatnich doniesieniach wskazujących na to, że najnowsze dzieło Polaków w końcu, po wielu miesiącach, wróci na półki PlayStation Store, okazały się prawdą. Mimo to japońska korporacja zawarła w w karcie produktu notkę, która rekomenduje granie na PlayStation 4 Pro lub nawet PlayStation 5.

Cyberpunk 2077 jaki jest - każdy widzi. Pół roku od premiery tego megahitu od autorów Wiedźmina 3 i chyba wszyscy albo zapomnieli o tej przygodowej grze akcji z elementami RPG, albo wybaczyli jej fatalny stan techniczny (zwłaszcza na konsolach) i cichutko czekają na kolejne patche oraz rozwiązania. Sony jednak do tej pory było nieugięte w sprawie powrotu tytułu na PlayStation Store - aż do dzisiaj. Po wielu miesiącach intensywnego aktualizowania Cyberpunka, deweloperom wreszcie udało się uzyskać w miarę akceptowalny dla Japończyków stan techniczny gry, więc dzieło wróciło do cyfrowego sklepu na PS4 i PS5.

Mimo tego jednak zarówno Sony, jak i samo CD Projekt RED przestrzegają przed graniem na podstawowym modelu PlayStation 4. Zalecane jest odpalenie gry na PS4 Pro lub nawet na najnowszej generacji - PlayStation 5. Kuriozalna sytuacja.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:12, 22.06.2021
Sprawdziłem sobie jak wygląda sytuacja po ostatnim patchu na PS4 i coś mi nie pasowało. Jak się okazało poprawili płynność kosztem ograniczenia liczby NPC i pojazdów. Tej wersji już chyba niestety nic nie uratuje, a cięcia tylko pogarszają i tak nie najlepszą o niej opinię. Jedyna nadzieja w edycji na obecną generację.