Tales of Arise na nowym zwiastunie, ukazującym Alphena

W sieci pojawił się nowy zwiastun, prezentujący grę Tales of Arise. Wideo skupia się na jednym z bohaterów projektu, niejakim Alphenie, oraz jego wyjątkowych umiejętnościach walki mieczem.

@ 21.06.2021, 16:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tales of Arise na nowym zwiastunie, ukazującym Alphena

Tales of Arise to bardzo ciekawie zapowiadające się jRPG, mające zadebiutować na początku przyszłego roku szkolnego. Jeśli tytuł obserwujecie albo nawet macie na liście planowanych zakupów, na pewno ucieszy Was nowy materiał filmowy, na którym deweloperzy gry prezentują nam umiejętności bohatera zwanego Alphen.

Bandai Namco w ostatnim czasie dość aktywnie promuje Tales of Arise. Nowy zwiastun przedsięwzięcia pokazuje nam protagonistę, Alphena. Mieszkańca Dahna, pozbawionego pamięci oraz nieczującego bólu. Nie ujrzymy też jego twarzy, póki nie zniszczymy wykonanej z żelaza maski.

Celem Alphena jest uwolnienie Dahnan z niewoli Rena. Nie wiemy natomiast jakie są jego pobudki osobiste, wszak takowe na pewno istnieją. Alphen specjalizuje się w mieczach, dlatego na poniższym wideo oglądamy jak sprawnie się nimi posługuje. Jeśli to coś, co do Was przemawia, koniecznie odpalcie odtwarzacz.

Premiera Tales of Arise zaplanowana została na 10 września, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Więcej na temat gry, w tym jej wymagania sprzętowe, znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Tales of Arise

Tales of Arise

Premiera: 10 września 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Tales of Arise to produkcja wewnętrznej ekipy firmy Bandai Namco Entertainment, która utrzymana jest w gatunku japońskiego RPG. Jest to siedemnasta odsłona serii Tales of...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?