Kena: Bridge of Spirits na nowym materiale filmowym, ukazującym eksplorację

W sieci pojawił się nowy gameplay z Kena: Bridge of Spirits. Wideo pokazuje nam wirtualny świat opracowany na potrzeby projektu. Jeśli poczujecie się zainteresowani, pamiętajcie, że w naszej encyklopedii znajdziecie więcej informacji na temat gry, w tym jej wymagania.

@ 21.06.2021, 14:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Kena: Bridge of Spirits na nowym materiale filmowym, ukazującym eksplorację

Kena: Bridge of Spirits to bardzo ciekawie zapowiadająca się platformówka, opracowywana przez Ember Lab. Jeśli chcecie zobaczyć co przygotowuje studio, koniecznie zapoznajcie się z widocznym poniżej materiałem filmowym. Jest na nim odrobina eksploracji, która ma być bardzo ważnym elementem rozgrywki. Zobaczycie też oprawę wizualną projektu, która nadal wygląda bardzo imponująco.

Kena: Bridge of Spirits to gra o liniowej strukturze. Deweloperzy nie chcą jednak, abyśmy zamykali się w jednej ścieżce progresji, dlatego każdą mapę przygotowali tak, by możliwe było brnięcie do celu wieloma ścieżkami. Nie będziemy zmierzać ciągle przed siebie. Regularnie będziemy zachęcani do tego, by wkroczyć do jakiejś jaskini, rozejrzeć się przy jakiejś chatce itd. W wielu miejscach znajdziemy interesujące przedmioty.

W Kena: Bridge of Spirits nie będziemy wyłącznie eksplorować otoczenia. Twórcy wielokrotnie podkreślali, że ważne będzie też toczenie pojedynków z napotkanymi przeciwnikami. Najczęściej będzie to grupka niewielkich pokrak zwanych Rot, ale co jakiś czas stawimy też czoła jakiemuś groźniejszemu oponentowi, bossowi.

Premiera Kena: Bridge of Spirits zaplkanowana została na 24 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz PS5. Jeśli jesteście zainteresowani wersją PC, rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:57, 23.06.2021
Jakaz ta gra jest piekna ! Niech mi mtos poda husteczke !