Final Fantasy VII Remake zauważone w sklepie Epic Games

Wszystko wskazuje na to, że Square Enix niebawem udostępni Final Fantasy VII Remake posiadaczom komputerów osobistych. Tytuł może być przez jakiś czas dostępny wyłącznie w sklepie Epic Games. Na razie nie wiemy nic na temat jego premiery w Steam.

@ 18.06.2021, 12:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Final Fantasy VII Remake zauważone w sklepie Epic Games

Final Fantasy VII Remake zadebiutowało pierwotnie na PlayStation 4, a od niedawna dostępne jest również dla posiadaczy PlayStation 5. Krążące w sieci plotki wskazują zaś na to, że niedługo tytuł trafi także na PC. Będzie można go nabyć za sprawą sklepu Epic Games.

Jeden z użytkowników Resetera zauważył, że w bazie danych sklepu Epic Games (na EpicData) pojawił się wpis dotyczący Final Fantasy VII Remake. nie oznacza to oczywiście automatycznie, że gra faktycznie zadebiutuje na platformie, ale jest dość istotnym sygnałem.

W tym momencie nie sposób niestety powiedzieć czy Final Fantasy VII Remake będzie dostępne tylko w Epic Games, czy trafi również do osób preferujących Steam. Patrząc na dotychczasowe posunięcia Square Enix można jednak przypuszczać, że przynajmniej przez jakiś czas Final Fantasy VII Remake kupimy wyłącznie w Epic Games Store.

Więcej informacji na temat Final Fantasy VII Remake w wersji dla PC, jak tylko się pojawią. Póki co pamiętajcie, że produkcja dostępna jest na PS4 oraz PS5, a jeśli rozważacie jej zakup, zerknijcie na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   16:42, 21.06.2021
Raczej wątpię, patrząc że wydali pseudo remaster remake'u na PS5 to będą chcieli go sprzedać właśnie na tej platformie a nie dawać na inne.