Senua's Saga: Hellblade II - nowe informacje już dzisiaj

Deweloperzy potwierdzili na Twitterze, żę zamierzają nam dziś ujawnić nowe szczegóły dotyczące Senua's Saga: Hellblade II. Jest też szansa na nowy zwiastun lub gameplay, choć na razie szczególnie bym się nie emocjonował.

@ 17.06.2021, 10:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Senua's Saga: Hellblade II - nowe informacje już dzisiaj

Podczas minionego już E3 2021 zobaczyliśmy sporo gier, ale wielu też nie było. Jedna z nich, Senua's Saga: Hellblade II, zostanie jednak pokazana dziś. Microsoft na godzinę 19:00 czasu polskiego zaplanował specjalne wydarzenie, w trakcie którego sami deweloperzy opowiadać będą o swoich projektach. Wśród zaproszonych twórców jest Ninja Theory, czyli ekipa odpowiedzialna za Senua's Saga: Hellblade II.

Studio Ninja Theory potwierdziło swoją obecność w trakcie transmisji zwanej Xbox Games Showcased Extended za sprawą Twittera. Jak nadmieniłem, będzie ona miała miejsce o 19:00 czasu polskiego, a podczas streamu mamy zobaczyć Senua's Saga: Hellblade II. Niestety w tym momencie nie sposób powiedzieć czy ujrzymy jakiś konkretny gameplay, czyli zobaczymy wcześniej prezentowane ujęcia, a twórcy coś więcej poopowiadają o samej grze.

Senua's Saga: Hellblade II to tytuł ekskluzywny dla Xboksów Series X|S oraz komputerów osobistych. Ujawniono go w trakcie TGA 2019, a do tej pory nie zdradzono zbyt wielu szczegółów. Z ostatnich doniesień na temat gry wynikało, że jej twórcy przesiedli się niedawno na silnik Unreal Engine 5. Daty premiery - co nie powinno być zaskoczeniem - w tym momencie nie znamy.

Pamiętajcie, potencjalny gameplay dziś o 19:00 czasu polskiego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   14:37, 17.06.2021
No to czekamy... Jedynka była genialna.