Redfall to typowa gra Arkane, z charakterystycznymi dla dewelopera elementami

Redfall nie będzie zwykłą kooperacyjną strzelanką. Nowe dzieło studia Arkane ma zaoferować unikatowe elementy. Będziemy musieli też myśleć, atakując przeciwników. Zwykła agresja nie zawsze będzie odpowiedzią.

@ 17.06.2021, 09:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Redfall to typowa gra Arkane, z charakterystycznymi dla dewelopera elementami

Redfall to nowa gra studia Arkane, zapowiedziana w trakcie minionego już E3 2021. Mimo że na temat samego projektu wiemy bardzo niewiele, regularnie spływają informacje z nim związane. Tym razem o projekcie postanowił opowiedzieć Pete Hines, szef globalnego marketingu w Bethesdy. Powiedział on, że Redfall zaoferuje nam rozgrywkę charakterystyczną dla gier Arkane. Ekipa ma dość unikatowe podejście do tworzenia wirtualnych doświadczeń i to się nie zmieni.

"To nie jest to samo, co w przypadku dowolnej czteroosobowej strzelanki nastawionej na kooperację, znajdujemy w tym wiele elementów, z których Arkane słynie i które jej deweloperzy robili przez ostatnie 20 lat, ciągle poprawiając formułę. Są w tym naprawdę dobrzy i jestem podekscytowany, by zobaczyć więcej Redfall oraz tego, co do gry trafi".

"Aby zacytować innego wydawcę, to nie jest gra Leroya Jenkinsa, to nie jest gra, w której poradzisz sobie dobrze, jeśli wparujesz na scenę z bronią w ręku. Wymaga ona odrobiny myślenia, w szczególności gdy będziesz zmuszony do stawienia czoła bossom, jak ten, którego pokazaliśmy na zwiastunie".

Na koniec przypomnę, że we wrześniu debiutuje inna gra Arkane, ciekawie zapowiadające się Deathloop. Jeśli chodzi o Redfall, jego premierę zaplanowano na lato 2022 roku, wyłącznie na PC oraz Xboksach Series X|S. Konkretnej daty jeszcze nie ujawniono.


Sprawdź także:
Redfall

Redfall

Premiera: 2022
PC, XBOX X/S

Redfall to nowa marka od francuskiego Arkane Studios. Za projekt odpowiada oddział w Austin, w Stanach Zjednoczonych. Produkcja reprezentuje gatunek kooperacyjnych pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?