W Starfield będzie się dało grać bardzo długo

Reżyser Starfield, Todd Howard, chce, aby gracze mogli wybrać sposób, w jaki podejdą do gry. Możliwe będzie przejście tylko głównego wątku fabularnego. Ale będzie się też dało spędzić w grze mnóstwo czasu. Wszystko ma zależeć od naszych preferencji.

@ 15.06.2021, 19:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

W Starfield będzie się dało grać bardzo długo

Starfield, jak na RPG przystało, będzie wielką grą. Będzie mnóstwo interesujących miejsc do zwiedzenia, przeciwników do pokonania i zadań do wykonania. Nastawcie się na to, że zobaczenie wszystkiego pochłonie mnóstwo Waszego wolnego czasu. Tak przynajmniej stwierdził dyrektor Starfield, Todd Howard, podczas rozmowy z redakcją portalu Telegraph.

"Nie chcę wzbudzać jakiś przesadzonych oczekiwań, jeśli o to chodzi. Wiecie, mamy miasta i zbudowaliśmy je tak, jak budowaliśmy miasta wcześniej. Mamy mnóstwo lokacji, które tworzymy tak, jak robiliśmy to wcześniej. Chcemy, abyście mieli to doświadczenie eksploracji, wiecie, aby bylo to satysfakcjonujące, jak wcześniej. Są różne zmiany i zwroty, ale lubimy to w grach. Chcemy wskazać kierunek, a gdy nim podążysz, twoja ciekawość będzie mam nadzieję wynagrodzona".

"Ludzie nadal grają w Skyrim, a my sporo się z tego nauczyliśmy. Spędziliśmy więcej czasu na budowaniu Starfield tak, by grało się w nie długi czas, jeśli będziesz miał na to ochotę i tak zdecydujesz. Jest więcej elementów, które cię przyciągną, chcemy mieć pewność, że będziesz mógł przejść tylko główny wątek i wygrać, albo czuć, że osiągnąłeś coś wielkiego".

Starfield zostało oficjalnie zaprezentowane podczas konferencji Microsoftu z okazji E3 2021. Jako że pisaliśmy o nim ostatnio dość sporo, zachęcam Was do przejrzenia wszystkich zgromadzonych na temat gry materiałów. Są one dostępne oczywiście w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   23:16, 15.06.2021
Podsumowujac: jeszcze mniej fabuły i jeszcze więcej bezsensownych, nudnych questów w świecie którego przejście zajmie 1500 godzin... Będzie gra roku jak nic.
0 kudosBarbarella.   @   08:58, 16.06.2021
Cytat: petrucci109
świecie którego przejście zajmie 1500 godzin.

Ale nic nie pisało o tych 1500 godzinach. Takie wymagania to dla mnie za dużo. Smutny
1 kudosMgła   @   09:41, 16.06.2021
Cytat: Barbarella.
Ale nic nie pisało o tych 1500 godzinach. Takie wymagania to dla mnie za dużo.

Te 1500 godzin to dopiero początek. Po za tym musisz jeszcze postawić sobie w domu ołtarzyk Todda i posiadać każdą reedycję Skyrima. Inaczej dostaniesz złe zakończenie.
0 kudospetrucci109   @   13:24, 16.06.2021
Cytat: Mgła
Cytat: Barbarella.
Ale nic nie pisało o tych 1500 godzinach. Takie wymagania to dla mnie za dużo.

Te 1500 godzin to dopiero początek. Po za tym musisz jeszcze postawić sobie w domu ołtarzyk Todda i posiadać każdą reedycję Skyrima. Inaczej dostaniesz złe zakończenie.
Żeby chociaż było jakieś złe zakończenie to będzie dobrze. A nie jak w innych grach rzeczonej firmy, że tego, że skończyłeś główny wątek mogłeś nawet nie zauważyć...
1 kudosMicMus123456789   @   13:28, 16.06.2021
Tak jak w Skyrimie każdy karczmarz miał w nieskończoność to samo zadanie do zrobienia, bodaj pokonać bandytów, tak tu będzie podobnie, ale będzie trzeba latać między planetami czy coś. Można też odnieść wrażenie, że ta gra będzie miała wszystko po za fabułą czy w ogóle wątkiem głównym, brzmi trochę jak Fallout 76 w kosmosie xD
Dodaj Odpowiedź