Stranger of Paradise Final Fantasy Origin na pierwszych gameplayach

W sieci pojawiły się pierwsze materiały, prezentujące rozgrywkę w Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, czyli nowej grze studia Team Ninja. Pamiętajcie, że grę możecie sprawdzić samodzielnie, jeśli macie PlayStation 5.

@ 15.06.2021, 18:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin na pierwszych gameplayach

Studio Team Ninja od jakiegoś czasu w wielkiej tajemnicy pracuje nad Stranger of Paradise Final Fantasy Origin - projektem, którego akcja toczy się w uniwersum Final Fantasy, będącym jednocześnie reprezentantem gatunku soulslike. Zapowiedź gry nie była szczególnie porywająca, a udostępnione na PlayStation 5 demo okazało się przez kilka dni nie działać poprawnie. Wreszcie jednak deweloperzy wyszli na prostą, a w sieci pojawiły się filmy ukazujące gameplay.

Materiałów prezentujących rozgrywkę w Stranger of Paradise Final Fantasy Origin nie brakuje. Gracze dość chętnie nagrywają nowe ujęcia, pokazując lokacje, bohaterów, dostępne wyposażenie oraz - co chyba najważniejsze - system walki. Całość mocno przypomina Nioh, co jednak nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Poziom trudności zdaje się być dość wysoki, a kluczem do sukcesu jest opanowanie bloków i kontrataków.

Jeśli chcecie samodzielnie sprawdzić Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, możecie to zrobić wyłącznie na PlayStation 5 do 24 czerwca. Gra dostępna będzie w bliżej nieokreślonym terminie w 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:44, 16.06.2021
Przyjemnie się to ogląda i aż chce się grać, choć ciężko patrzeć na to jak na soulsy. Ja tam widzę kolejne FF z bohaterem wyglądającym jak ten ze skasowanego Scalebound, mimo iż gra należała do innego studia z tego co pamiętam, to twarze mają identyczne Dumny