[Aktualizacja] Cyberpunk 2077 niebawem powróci do PlayStation Store

Wygląda na to, że CD Projekt RED doszedł do porozumienia z Sony, a obecna wersja Cyberpunk 2077 spełnia wymagania Japończyków, jeśli chodzi o jakość. W rezultacie gra powinna niebawem powrócić do PlayStation Store.

@ 16.06.2021, 13:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

[Aktualizacja] Cyberpunk 2077 niebawem powróci do PlayStation Store

Premiera Cyberpunk 2077 nie przebiegła tak dobrze, jak oczekiwaliby tego deweloperzy ze studia CD Projekt RED. W szczególności wersja przeznaczona dla PlayStation 4 pełna była błędów i niedociągnięć, a w rezultacie Sony zdecydowało się usunąć ją z PlayStation Store. Do dziś nie wiadomo było kiedy tytuł na platformę Japończyków powróci, ale właśnie pojawiło się światełko w tunelu.

Cyberpunk 2077 pojawiło się na powrót w PlayStation Store. Mimo że nie da się go jeszcze kupić, można grę dodać do listy życzeń, a jeszcze niedawno jej karty nie dało się nawet znaleźć w katalogu dostępnych tytułów. Jest więc postęp, choć nadal najważniejsza kwestia pozostaje niejasna. Nie sposób powiedzieć kiedy na karcie Cyberpunk 2077 pojawi się przycisk umożliwiający zakup.

Sytuację będziemy oczywiście bacznie obserwować, przekazując Wam wszelkie doniesienia. Jeśli rozważacie zakup Cyberpunk 2077, pamiętajcie, że możecie dostać je w wersji pudełkowej na każdej z trzech platform docelowych: PC, PS4 oraz Xboksie One. W przypadku zainteresowania wydaniem PC, koniecznie zapoznajcie się z jego wymaganiami sprzętowymi. Pamiętajcie też o naszej recenzji oraz solidnie rozbudowanym poradniku.

Aktualizacja: CD Projekt RED potwierdziło, że Cyberpunk 2077 powróci do PlayStation Store jeszcze w tym miesiącu. Konkretnego terminu niestety nie podano.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   18:37, 15.06.2021
Trochę pograłem na standardowym modelu PS4 no i od biedy da się w obecnym stanie poznać ten tytuł. Jednak na pewno moje odczucia co do gry nie byłyby tak dobre jak po zagraniu w wersję na XOX. Planuję wrócić do C2077, ale na PS5.