Resident Evil: Village otrzyma DLC, jest już w opracowaniu

Firma Capcom potwierdziła, że pierwsze DLC dla Resident Evil: Village jest już przygotowywane. Dostępne będzie oczywiście na wszystkich platformach docelowych podstawki.

@ 15.06.2021, 10:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil: Village otrzyma DLC, jest już w opracowaniu

W trakcie wczorajszej konferencji firmy Capcom na E3 2021 dowiedzieliśmy się, że wydane w maju Resident Evil: Village otrzyma niebawem pierwszy dodatek. Będzie on dostępny na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S, choć w tym momencie nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie. DLC zapowiedziano w trakcie konferencji.

Resident Evil: Village to jedna z najlepiej sprzedających się odsłon popularnego cyklu. Nic więc dziwnego, że Capcom postanowił przygotować dla niej rozszerzenie. Dodatek będzie zawierał całkiem nowy fragment opowieści, ale w tym momencie nie wiemy co dokładnie zaprezentuje, bo szczegółów nie ujawniono.

Zdradzono natomiast coś innego: przybliżony termin premiery Resident Evil Re: Verse, czyli trybu rozgrywek wieloosobowych dla Resident Evil: Village. Jak wszystko pójdzie dobrze, trafi on do gry w lipcu, a będzie dostępny na wszystkich platformach sprzętowych, na których zadebiutowała gra, choć na konsolach nowej generacji tylko za sprawą wstecznej kompatybilności.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Jeśli rozważacie zakup Resident Evil: Village, pamiętajcie by w przypadku wersji PC sprawdzić jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?