Fallout 76 - zapowiedziano dodatek Panowanie Stali i nową przygodę na 2022

Bethesda Games Softworks na swoim wczorajszym pokazie na E3 2021 zaprezentowała nową zawartość dla Fallouta 76 - zapowiedziano na 7 lipca nowy dodatek Panowanie Stali, a także ogłoszono przygodę na przyszły rok. Nosi tytuł Wyprawa: Dzióra i po raz pierwszy w historii zaoferuje graczom wyprawę poza teren Appalachów.

@ 14.06.2021, 08:31
pc, ps4, xbox one

Fallout 76 - zapowiedziano dodatek Panowanie Stali i nową przygodę na 2022

Na łączonym pokazie Microsoftu i Bethesda Softworks nie mogło zabraknąć Fallouta 76 (swoją drogą wiecie, że jeszcze dwa dni możecie bawić się w nim za darmo?). Bethesda Game Studios, które do tej pory dzielnie walczyło o przywrócenie znienawidzonego cRPG-a akcji utrzymanego w konwencji multiplayera, zapowiedziało nowy dodatek i osobną przygodę na przyszły rok!

Fallout 76: Panowanie Stali zaoferuje graczom zwieńczenie wątku Bractwa Stali - poprzedniego rozszerzenia, które zadebiutowało w zeszłym roku. Stajemy na rozkroku po tym, jak w Forcie Atlas Rahmani i Shin drą koty, a w dodatku w Appalachach pojawiają się chmary supermutantów. W międzyczasie spływają kolejne raporty o zaginionych ludziach. Wśród nowości wymienionych dla DLC Panowanie Stali wymienia się nową serię zadań, lokacje i sprzęt - przyjdzie nam odblokować unikalne wyposażenie z arsenału Bractwa. Premiera Panowania Stali zaplanowana została na 7 lipca.

Z kolei przygoda zaplanowana na 2022 rok nosi tytuł Wyprawa: Dzióra. Dodatek również doczekał się krótkiego zwiastuna wideo widocznego na samym końcu. Ten jest o wiele bardziej enigmatyczny: z lakonicznego przekazu wiemy, że po raz pierwszy pozwoli graczom opuścić Appalachy, by wziąć udział w enigmatycznych zadaniach na zupełnie nowych terytoriach.Sprawdź także:
Fallout 76

Fallout 76

Premiera: 14 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 76 to kolejna część serii gier cRPG opracowywanych przez Bethesda Game Studios, autorów m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim czy też wydanego w 2015 roku ostatniej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?