Redfall to nowa gra twórców Dishonored i Prey

Na prezentacji Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 na scenie pojawiła się nowa gra od studia Arkane - Redfall. To kooperacyjna strzelanka z otwartym światem, gdzie współczesność łączy się z wyciągniętymi wprost z fantasy wampirami. Premiera ma nastąpić latem przyszłego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X|S.

@ 14.06.2021, 08:07
pc, xbox x/s

Redfall to nowa gra twórców Dishonored i Prey

Redfall to zapowiedziana w trakcie pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 najnowsza produkcja studia Arkane, autorów m.in. takich marek jak Dishonored czy Prey z 2017 roku. Jest to zupełnie nowe zarówno uniwersum - współczesność pomieszana z wyciągniętym z wprost fantasy wampirami - jak i format dla tego dewelopera - kooperacyjna strzelanka w otwartym świecie. Premiera Redfall zaplanowana jest na lato 2022 roku - tylko na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X|S!

Redfall wdarło się na konferencję Microsoftu i Bethesda Softworks z okazji targów E3 2021 jako końcowa niespodzianka. Produkcja oddziału Arkane Studios ulokowanego w Austin w Stanach Zjednoczonych zaprezentowana została na razie w formie kinowego, reżyserowanego trailera. Poznaliśmy jednak fabularne tło dla wydarzeń widzianych na ekranie.

Okazuje się, że tytułowe wyspiarskie miasteczko jest oblegane przez legion wampirów, które doprowadziły do zaćmienia słońca i odcięły wyspę od świata zewnętrznego. Gracze, którzy zostali uwięzieni z garstką ocalałych, muszą zmierzyć się z hordą łaknących krwi potworów, wybierając jedną z kilku dostępnych postaci (reprezentujących rozmaite klasy), tworząc idealną drużynę zabójców wampirów. W Redfall mamy zarówno tak samo dobrze bawić się sami, jak i w kooperacji z trzema znajmomymi!

Redfall trafi latem przyszłego roku na PC-ty i konsole Xbox Series X|S i do usługi Xbox Game Pass.


Sprawdź także:
Redfall

Redfall

Premiera: 2022
PC, XBOX X/S

Redfall to nowa marka od francuskiego Arkane Studios. Za projekt odpowiada oddział w Austin, w Stanach Zjednoczonych. Produkcja reprezentuje gatunek kooperacyjnych pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?