Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 - oglądaj razem z nami!

Dzisiaj, 13 czerwca, o godzinie 19 naszego czasu rozpocznie się Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 - wspólna konferencja branżowych gigantów. Wśród pewnych do zaprezentowania pozycji znajdują się takie gry jak Halo Infinite, Starfield, czy nowa Forza Horizon. Co więcej? Tego dowiemy się z samego show!

@ 13.06.2021, 17:13
inne

Xbox & Bethesda Games Showcase 2021 - oglądaj razem z nami!

Dziś, 13 czerwca, o godzinie 19 naszego czasu rozpocznie się wspólna konferencja Xboksa i firmy Bethesda Softworks! Najprawdopodobniej czekać nas będzie zalew zapowiedzi i materiałów z ogłoszonych już produkcji - ostatnie przecieki mówią m.in. o kontynuacji A Plague Tale: Innocence, Requiem.

Dzisiejsza konferencja potrwa 90 minut i ma być wypełniona treścią oczekiwaną przez graczy. Doskonale pamiętamy prezentację Microsoftu z E3 w 2013 roku, kiedy zapowiadany wtedy Xbox One reklamowany był wszystkim tylko nie grami. Najwyraźniej wyciągnięto wnioski i w tym roku dostaniemy show wypełnione wirtualną rozrywką!

Pewniakami na prezentacji Xboksa i Bethesdy są takie pozycje jak Halo Infinite oraz Starfield, a także ogłoszenie nowej Forzy Horizon. Z całą pewnością dostaniemy też informacje na temat gier wchodzących w drugiej połowie miesiąca do usługi Xbox Game Pass. W kuluarach plotkuje się też o zaanonsowaniu przejęcia nowych studiów przez Microsoft - na talerzu ponoć znalazły się NetherRealm (seria Mortal Kombat) oraz Rocksteady (cykl Batman: Arkham i nadchodzące Suicide Squad: Kill the Justice League).

Równo o 19 rozpocznie się transmisja, którą będziecie mogli obejrzeć przez poniższy odtwarzacz na kanale Xbox Polska. Będzie zawierała polskie napisy!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   20:40, 13.06.2021
Prezentacje gier, które mi się najbardziej spodobały to na pewno STALKER 2 i Forza Horizon 5. Z pozostałych jeszcze mnie zainteresowały zwiastuny Halo Infinite, Psychnauts 2, Flight Simulator i Far Cry 6.