Ubisoft zapowiada Avatar: Frontiers of Pandora

Niespodzianką na konferencji Ubisoft Forward 2021 było zapowiedzenie nowego projektu na licencji - Avatar: Frontiers of Pandora. Za grę odpowiada studio Massive Entertainment, autorzy serii Tom Clancy's The Division. Gra została zapowiedziana na przyszły rok i ma ukazać się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

@ 12.06.2021, 22:24
pc, ps5, xbox x/s

Ubisoft zapowiada Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora, najnowsza gra na licencji od francuskiego Ubisoftu, była niespodzianką tegorocznej konferencji Ubisoft Forward! Produkcja została zapowiedziana na przyszły rok i ma najprawdopodobniej nakręcić społeczność na wychodzący również w 2022 film Avatar 2. Tytuł powstaje w studiu Massive Entertainment i ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Avatar: Frontiers of Pandora na Ubisoft Forward 2021 dostał tylko zwiastun nakręcony prawdopodobnie z ujęć bezpośrednio z gry. Niestety, oprócz informacji o przyszłorocznej premierze i platform docelowych nie dostaliśmy zbyt wielu informacji na temat samej rozgrywki. Trudno wszakże oczekiwać, że będzie to bezpośrednia kontynuacja gry Avatar, nota bene również stworzonej przez Ubi, z 2009 roku.

Produkcją zajmują się deweloperzy odpowiedzialni m.in. za Wolrd in Conflict i serię Tom Clancy's The Division. Zgodnie z informacją zawartą w trakcie prezentacji, nowy Avatar powstaje na najnowszej wersji silnika Snowdrop, autorskiej technologii Massive Entertainment.


Sprawdź także:
Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora

Premiera: 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji z otwartym światem stworzona na licencji serii filmów w reżyserii Jamesa Camerona o takim samym tytule. Za produkcję ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   08:38, 13.06.2021
Liczylem na ten tytul gdyz jestem wielkim fanem uniwersum i tylko czekalem na potwierdzenie plotek o powstawaniu produkcji. Trailer wyglada mega ingtrygujaco wiec raczej bedzie na co czekac !! Uśmiech