Nadchodzi zapowiedź A Plague Tale: Requiem oraz next-genowe A Plague Tale: Innocence?

W sieci pojawiły się ploteczki na temat A Plague Tale: Requiem. Kontynuacja bardzo udanego A Plague Tale: Innocence ma zostać zapowiedziana podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2021.

@ 12.06.2021, 19:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nadchodzi zapowiedź A Plague Tale: Requiem oraz next-genowe A Plague Tale: Innocence?

A Plague Tale: Innocence to jedna z najciekawszych gier przygodowych ostatnich lat. Tytuł został bardzo dobrze przyjęty przez graczy i świetnie oceniony przez recenzentów, nic nie powinno być więc dziwnego w tym, że niebawem otrzymamy wariant tejże produkcji dla konsol nowej generacji, a ponadto, że będziemy go mogli pobrać całkowicie za darmo w ramach lipcowego PlayStation Plus. Jest też ploteczka o nadchodzącej zapowiedzi A Plague Tale: Requiem.

Wieści na temat A Plague Tale: Requiem pojawiły się na łamach forum ResetEra. Jednej z jego użytkowników, Deluxera, napisał, że  A Plague Tale: Requiem faktycznie istnieje, a do jego zapowiedzi powinno dojść w trakcie nadchodzących konferencji z okazji E3.  A Plague Tale: Requiem mamy zobaczyć po raz pierwszy w trakcie transmisji przygotowanej przez firmę Microsoft. Premiera przedsięwzięcia miałaby się odbyć w 2022 roku.

Na razie nie mamy większej ilości detali, ale jak tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy Wam ich przekazać. Pamiętajcie, że konferencja Microsoftu na E3 2021 zaplanowana została na 13 czerwca. Wówczas wiele kwestii winno się wyklarować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   20:40, 12.06.2021
O! w takim razie czekam z niecierpliwością na A Plague Tale: Requiem. Przy ' pierwszej ' części bawiłem się znakomicie, więc myślę, że przy tej będzie tak samo.
0 kudosluki505   @   10:02, 13.06.2021
Nowe Plague Tale bym przytulił, NG poprzednia część meeh.