The Last Oricru - zapowiedziano nex-genowe cRPG akcji od studia GoldKnights

Firma Koch Media w trakcie ogłoszenia swojego nowego odłamu wydawniczego, Prime Matter, ogłosiła jednocześnie powstanie nowego cRPG-a akcji w uniwersum będącego połączeniem fantasy i science-fiction - The Last Oricru. Dzieło studia GoldKnights trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5 w przyszłym roku.

@ 12.06.2021, 17:29
pc, ps5, xbox x/s

The Last Oricru - zapowiedziano nex-genowe cRPG akcji od studia GoldKnights

Firma Koch Media zapowiedziała w trakcie Summer Game Fest 2021 uruchomienie nowego ramienia wydawniczego - Prime Matter. Zapowiedziano, że jego ręce wpadnie sporo marek, które do tej pory miało pod sobą np. Deep Silver - m.in. King's Bounty czy też Payday. Wśród zapowiedzi wydawniczych na przyszły rok znalazło się tajemnicze The Last Oricru, o którym dowiedzieliśmy się nieco więcej!

The Last Oricru opisywane jest jako pełne next-genowe doświadczenie. Produkcja debiutującego studia GoldKnights ma być rasowym cRPG akcji - dostaniemy wybory moralne, ogromnych bossów, zaawansowany rozwój bohatera. Tytuł zaprezentuje uniwersum będące połączeniem elementów fantasy i quasi-średniowiecznego okresu historycznego z science-fiction. Zaawansowana technologia obecna w przeszłości na planecie jest w większości zapomniana, a ostatnimi jej pozostałymi fragmentami są, postrzegane przez lokalną ludność jako czarodziejskie, przedmioty, których nierzadko używać mogą wyłącznie tytułowi ostatni Oricru.

The Last Oricru trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5 w przyszłym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?