Ubisoft Forward 2021 - oglądaj z nami!

Już dzisiaj, 12 czerwca, o godzinie 21 naszego czasu rozpocznie się transmisja z Ubisoft Forward 2021 - konferencji francuskiej korporacji. Wśród tzw. pewniaków możemy spodziewać się Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction oraz Far Cry 6. Czy i tym razem Francuzi czymś nas zaskoczą?

@ 12.06.2021, 17:17
inne

Ubisoft Forward 2021 - oglądaj z nami!

Już dzisiaj, 12 czerwca, o godzinie 21 naszego czasu odbędzie się konferencja firmy Ubisoft! Francuzi mają ponoć do pokazania całkiem sporo nowych materiałów z ich nadchodzących gier. Wśród listy oczekiwanych gier znajdziemy m.in. Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction oraz Far Cry 6.

Za kilka godzin, o 21, rozpocznie się transmisja Ubisoft Forward 2021! Dostęp do niej uzyskacie m.in. dzięki poniższemu odtwarzaczowi na polskim kanale francuskiej korporacji. Co dzisiaj znajdzie się na talerzu Ubi? Pewniakami są nowe Rainbow Six oraz kolejna część Far Cry. Choć Francuzi mają długą tradycję niespodzianek na swoich show, to w tym roku raczej nie przewidujemy żadnych zaskoczeń. Chociaż kto wie, w końcu na tym polega niespodzianka.

Oglądajcie streama razem z nami!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?