The Ascent - nowy gameplay z komentarzem założyciela Neon Giant

W trakcie wydarzenia zorganizowanego przez serwis IGN, Summer of Gaming, mogliśmy obejrzeć nowy gameplay z nadchodzącego w lipcu tego roku The Ascent. Strzelanka top-down z rzutem izometrycznym kamery została ukazana na 12-minutowym materiale, gdzie możemy obejrzeć sam początek przygody.

@ 12.06.2021, 15:16
pc, xbox one, xbox x/s

The Ascent - nowy gameplay z komentarzem założyciela Neon Giant

W trakcie wydarzenia zorganizowanego przez serwis IGN, Summer of Gaming, pojawił się nowy gameplay z nadchodzącego na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i Xbox Series X|S The Ascent. 12-minutowy filmik został opatrzony komentarzem samego Arcade'a Berga, jednego z założycieli studia Neon Giant.

Nowy materiał z rozgrywki The Ascent prezentuje sam początek gry. Jak mówi deweloper, który pełni rolę narratora, zaprezentowany materiał to ok. pierwsze półtorej godziny skondensowane do strawnej dla odbiorcy długości. W tym czasie oglądamy nie tylko walkę, co w strzelance w stylu top-down z rzutem izometrycznym kamery jest kluczowe, ale również takie mechanizmy jak system osłon, zachowanie przeciwników (niektórzy nie atakują nas od razu i dzięki temu możemy czasami uniknąć opcjonalnych potyczek) oraz cywili (po strzelaninie w ich towarzystwie będą wracali do swoich dawnych obowiązków).

The Ascent zadebiutuje 29 lipca na PC-tach i Xboksach (One oraz Series X|S). Tytuł Neon Giant dostępny będzie w usłudze Xbox Game Pass (zarówno na komputerach jak i konsolach oraz Chmurze) w dniu swojej premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?