Evil Dead: The Game - solidny gameplay z gry

W sieci pojawił się całkiem soczysty i dość długi materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę w Evil Dead: The Game. Jeśli czekacie na jej premierę, koniecznie spójrzcie czego mniej więcej możecie się spodziewać.

@ 11.06.2021, 00:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Evil Dead: The Game - solidny gameplay z gry

Saber Interactive oraz Boss Team Games opublikowały w sieci nowy gameplay, będący jednocześnie swoistym filmikiem instruktarzowym, dotyczący Evil Dead: The Game. To nasze pierwsze tak kompleksowe spojrzenie na ten całkiem ciekawie zapowiadający się projekt nastawiony na asymetryczny multiplayer. Żeby było jeszcze ciekawiej, za narrację filmu odpowiada Bruce Campbell.

Jeśli chodzi o założenia Evil Dead: The Game, jak nie trudno się domyślić, do czynienia mamy z tytułem, którego akcja toczy się w uniwersum Evil Dead. Żeby gra była wiarygodna, deweloperzy okrasili ją charakterystycznym klimatem, humorem oraz akcją rodem z filmu. Na ekranie widzimy też najbardziej typowe dla niego postaci.

Evil Dead: The Game to sieciowy horror, w którym łączymy siły z maksymalnie trzema innymi graczami. Wśród bohaterów do wyboru są Ash, Kelly Maxwell, Pablo Simon Bolivar, Scotty oraz Lord Arthur. Wszyscy muszą ze sobą współpracować, aby pozbyć się okrutnego demona. Żeby było ciekawiej, wcale nie musimy stać po stronie dobra. Możemy wcielić się w demona i siać spustoszenie na mapie.

Na potrzeby Evil Dead: The Game przygotowano 25 rodzajów broni, drzewka umiejętności, wiele różnych map itd. Zawartości ma nie brakować, a samodzielnie sprawdzimy ją jeszcze w tym roku. Gra nie ma jeszcze daty premiery, ale dostępna będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu.


Sprawdź także:
Evil Dead: The Game

Evil Dead: The Game

Premiera: 13 maja 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Evil Dead: The Game to gra wieloosobowa zaprojektowana dla rozgrywek asynchronicznych. Tytuł pozwala wyłącznie na zabawę pomiędzy żywymi graczami. Akcja osadzona została ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   13:49, 11.06.2021
Strasznie szkoda, że to gra sieciowa. Jakby to był singiel to chętnie bym zagrał. Evil Dead to dla mnie kultowe uniwersum.