Control za darmo w Epic Games

W sklepie Epic Games jest kolejna darmowa gra. Tym razem bez płacenia choćby grosza - nie licząc transferu danych, rzecz jasna - możecie wejść w posiadanie Control. Ta wyśmienita strzelanka trzecioosobowa na pewno zapewni Wam masę frajdy, więc nie zwlekajcie.

@ 10.06.2021, 23:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Control za darmo w Epic Games

Control to jedna z najciekawszych gier, opracowanych przez studio Remedy Entertainment. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście jeszcze okazji w nią zagrać, to mamy wspaniałe wieści. Aby wejść w posiadanie projektu przez najbliższy tydzień, nie musicie za niego płacić ani grosza. Haczyk? Darmowe Control zdobędziecie wyłącznie na PC oraz przez określony czas.

Jak zdążyliście się zapewne domyślić Control za darmo zgarnąć możecie za sprawą sklepu Epic Games. Aby dodać je do swojej biblioteki, musicie po prostu skorzystać z klienta Epic Games i znaleźć Control wśród dostępnych w nim tytułów. Proces ogólnie jest intuicyjny i banalnie prosty. Musicie się jednak wyrobić do 17 czerwca, albowiem po tym terminie okazja przepadnie. Czy na zawsze? Ciężko powiedzieć. Na pewno na jakiś czas.

Jeśli chodzi o założenia Control, wcielamy się tu w postać Jesse Faden - kobiety, która w poszukiwaniu odpowiedzi dotyczącej własnej przeszłości ląduje w budynku tajnej organizacji. Okazuje się, że chwilę po inwazji sił z innego wymiaru, dyrektor szklanego biurowca z Nowego Jorku sam ginie na miejscu. Bohaterka przejmuje dowodzenie w celu opanowania sytuacji.

Osoby nieprzekonane o jakości gry odsyłam do naszej recenzji. W przypadku wątpliwości związanych z wydajnością posiadanego komputera, pamiętajcie, że na łamach naszego portalu znajdziecie wymagania.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosmrPack   @   09:48, 11.06.2021
Po wejściu do sklepu i zobaczeniu okładki Control w zakładce bezpłatna gra byłem pozytywnie zaskoczony Uśmiech
0 kudosguy_fawkes   @   10:10, 11.06.2021
Świetny prezent od Epica, choć gra raczej nie jest dla każdego, bo mało rzeczy jest w niej podanych na tacy i dobrze wyjaśnionych. Niemniej grało mi się tak dobrze, że wbiłem calaka w podstawce i dodatkach - ten z AW był szczególnie ciekawy. Jeśli ktoś ma Xboksa, to gra jest wciąż dostępna w Game Passie.
0 kudosBarbarella.   @   16:14, 11.06.2021
Cytat: guy_fawkes
gra raczej nie jest dla każdego, bo mało rzeczy jest w niej podanych na tacy i dobrze wyjaśnionych.

|Hmm ,lubię takie gry ale czy dam radę? W każdym razie przytuliłam grę i .....spróbuję.
0 kudosamiga   @   22:54, 11.06.2021
Ależ ta gra ma wymagania ogromne. A z Rayem to już w ogóle
Advertisement
 X