Ratchet & Clank: Rift Apart - zwiastun premierowy

Studio Insomniac Games opublikowało w sieci zwiastun premierowy swojego najnowszego dzieła. Ratchet & Clank: Rift Apart od jutra dostępne jest w sklepach, a jeśli nadal nie wiecie czego oczekiwać, koniecznie zapoznajcie się z nowym filmem.

@ 10.06.2021, 23:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Ratchet & Clank: Rift Apart - zwiastun premierowy

Jak przeczytać możecie w naszej recenzji, Ratchet & Clank: Rift Apart to jedna z najlepszych gier akcji ostatnich lat. Projekt studia Insomniac Games dopracowano w praktycznie każdym detalu, dzięki czemu mamy do czynienia z prawdziwie next-genowym doświadczeniem. By uświetnić jego premierę, twórcy przygotowali specjalny zwiastun.

Wideo znajdziecie poniżej. Jak nie trudno wywnioskować, upakowane jest ono dynamiczną akcją. W Ratchet & Clank: Rift Apart nie brakuje strzelania, wybuchów, skakania, latania, pływania... w zasadzie jest wszystko to, co moglibyście sobie wyobrazić, a nawet więcej. Są bowiem nakładające się na siebie wymiary, a zadaniem głównego bohatera jest naprawienie bałaganu wywołanego przez Doktora Nefariousa.

W Ratchet & Clank: Rift Apart podążamy tropem wspomnianego Doktora Nefariousa, albowiem skradł on Wymiaromat - potężną broń - postanawiając znaleźć wymiar, w którym nie przegrywa, a zawsze zwycięża. Ruszamy więc za nim, przemierzając wiele ciekawych miejsc (starych i nowych), a przy okazji natrafiając na kolejnego lombaxa, dziewczynę o imieniu Rivet. Łączy ona siły z Ratchetem i wspólnie postanawiają stawić czoła złu.

Ratchet & Clank: Rift Apart to gra przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza, a pojedyncze ukończenie wątku fabularnego to kilkanaście godzin wyśmienitej zabawy. Po zwycięstwie nie musimy jednak odstawiać gry na półkę. Jest tryb wyzwań, jest Nowa Gra+. Jest po prostu więcej zadymy! Pamiętajcie o naszej recenzji, jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji co do zakupu gry. Jest ona dostępna wyłącznie na PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X