Fallout 76 - rusza darmowy tydzień z grą!

Bethesda przygotowała specjalne wydarzenie dla wszystkich fanów uniwersum Fallout. Firma postanowiła umożliwić wszystkim zainteresowanym darmowe sprawdzenie projektu przez najbliższy tydzień.

@ 10.06.2021, 18:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Fallout 76 - rusza darmowy tydzień z grą!

Premiera Fallout 76, która miała miejsce mniej więcej 3 lata temu, nie była szczególnie udana. Deweloperzy ze studia Bethesda nie dali jednak za wygraną i, świadomi tego, że czeka ich niełatwa praca, rozpoczęli przygotowywanie nowych rozwiązań oraz – co istotniejsze – aktualizacji usuwających dostrzeżone przez graczy błędy i niedociągnięcia.

Jako że tytuł przeszedł naprawdę długą drogę, a obecnie oferuje mnóstwo zawartości, twórcy chcą, aby każdy miał okazję tę zawartość sprawdzić samodzielnie. Dlatego zorganizowali oni darmowy tydzień z Fallout 76. Tak, tak, dobrze przeczytaliście. Nie chodzi o darmowy weekend, ale darmowy tydzień! W jego trakcie bez jakichkolwiek opłat będziecie mogli pobawić się na pustkowiach.

Darmowy tydzień z Fallout 76 rozpoczyna się już dziś, 10 czerwca, a trwać będzie do 16 czerwca, czyli właśnie siedem dni. Podczas wydarzenia możecie sprawdzić całą treść opracowaną na potrzeby gry, a zatem wszystkie aktualizacje, nowości, dodatki itd. Żeby było ciekawiej, wszelkie postępy będziecie mogli zachować i kontynuować podróż  jeśli zdecydujecie się na zakup pełnego wydania. Będziecie w stanie grać od miejsca, w którym zakończyliście darmowy tydzień.

Jak skorzystać z darmowego tygodnia w Fallout 76, pytacie? Sprawa jest banalnie prosta. Wystarczy posiadać zainstalowany launcher Bethesda.net na PC, albo abonament Xbox Live Gold, tudzież PlayStation Plus. Potem po prostu szukacie Fallout 76 na posiadanej platformie i pobieracie go. Gdy dane trafią na dysk urządzenia, możecie przystąpić do rozgrywek.

Pamiętajcie, że do zabawy dołączyć możecie już dziś, a próbka dostępna będzie do 16 czerwca. Zagracie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli najbardziej odpowiada Wam wydanie przeznaczone dla komputerów osobistych, koniecznie sprawdźcie jego wymagania sprzętowe – tak dla pewności.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosHighline   @   19:43, 10.06.2021
Nie dziękuje, na szczęście nigdy się nie ciąłem i nie zamierzam.