Studio Naughty Dog przygotowuje grę multiplayer?

Wygląda na to, że studio Naughty Dog opracowuje swoje pierwsze przedsięwzięcie, nastawione w pełni na rozgrywki wieloosobowe. Na to przynajmniej wskazuje ogłoszenie o pracę, jakie pojawiło się w sieci.

@ 09.06.2021, 16:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Studio Naughty Dog przygotowuje grę multiplayer?

Ostatnia gra Naughty Dog, The Last of Us: Part II, zadebiutowała w zeszłym roku. Ekipa na pewno opracowuje już swoje kolejne przedsięwzięcie, mimo ze do tej pory nie ujawniono co konkretnie. Wskazówką na temat tego może być ogłoszenie o pracę, jakie pojawiło się na stronie służącej do rekrutacji pracowników.

Z najnowszego ogłoszenia wynika, że Naughty Dog poszukuje pracownika na stanowisko projektanta poziomów oraz środowiska. Co ciekawe, ma być on zaznajomiony w tworzeniu projektów nastawionych na rozgrywki wieloosobowe. Nowy tytuł ma być "pierwszą samodzielną grą multiplayer". Oznacza to, że chodzi w tym przypadku o tryb sieciowy innej produkcji, ale całkowicie sieciowe dzieło.

Z oczywistych względów w ogłoszeniu nie ma żadnych szczegółów, ale jeśli miałbym spekulować, postawiłbym, że chodzi o The Last of Us: Factions. Już dawno mówiło się o tym, że The Last of Us otrzyma tryb sieciowy, a jako że w The Last of Us: Part II go nie uświadczyliśmy, twórcy mogli po prostu zdecydować o oddzieleniu go od singlowego doświadczenia.

Z innych ciekawostek z obozu Sony warto wspomnieć o tym, że studio Bend, twórcy Days Gone, pracuje nad kolejną grą Uncharted.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?