Chivalry II jest już dostępne

Jeśli czekaliście na premierę Chivalry II, to mamy dobre wieści. Tytuł jest już dostępny, choć nie wszyscy są w niego w stanie zagrać. Serwery są mocno przeciążone, a w rezultacie występują lagi.

@ 08.06.2021, 21:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Chivalry II jest już dostępne

Najnowsze dzieło Torn Banner Studios, Chivalry II, jest już dostępne dla graczy. Tytuł zadebiutował dzisiaj w wersjach przeznaczonych dla komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Oferuje on wsparcie technologii cross-play, a zatem wszyscy mogą grać z wszystkimi - przynajmniej po tym, jak deweloperzy uporają się z mocno przeciążonymi serwerami.

Chivalry II wspiera dwa podstawowe dwa tryby zabawy: Team Deathmatch oraz Team Objective. W obu może bawić się jednocześnie nawet 64 graczy, a efektem są naprawdę sporych rozmiarów średniowieczne potyczki. W stosunku do pierwowzoru twórcy mocno usprawnili system walki, co sprawia, że jest on znacznie bardziej dynamiczny i sugestywny. Wirtualne średniowieczne bitwy, nigdy ponoć nie były tak porywające.

Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani co do tego, czy w Chivalry II zainwestować, wstrzymajcie się do momentu, aż na naszych łamach pojawi się recenzja. Mateusz już nad takową pracuje i niebawem powinna być gotowa publikacja. Chivalry II będzie jedną z atrakcji konferencji PC Gaming Show, którą zaplanowano na 13 czerwca. Deweloperzy mają w jej trakcie zapowiedzieć coś emocjonującego.

Pamiętajcie żeby sprawdzić wymagania sprzętowe Chivalry II, jeśli rozważacie zakup wersji PC.


Sprawdź także:
Chivalry II

Chivalry II

Premiera: 08 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?