Horizon II: Forbidden West powinno zadebiutować w tym roku, choć nie jest to jeszcze pewne

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że premiera Horizon II: Forbidden West powinna odbyć się jeszcze w tym roku. Postępy w pracach idą w dobrym tempie oraz we właściwym kierunku i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, tegoroczny debiut jest niezagrożony.

@ 02.06.2021, 21:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Horizon II: Forbidden West powinno zadebiutować w tym roku, choć nie jest to jeszcze pewne

Z dotychczas opublikowanych informacji wynika, że premiera Horizon II: Forbidden West będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Sony nie ujawniło jeszcze konkretnego terminu, ale szef PlayStation Studios, Hermen Hulst, uważa, że wszystko idzie w odpowiednim kierunku, choć "nie jest to jeszcze pewne". Jeśli Guerrilla Games nie zdąży przygotować projektu na odpowiednim poziomie, tytuł może zostać przesunięty na rok 2022, jak kolejne God of War, o czym pisaliśmy przed momentem.

"Przechwytywanie nagrań, praca z dźwiękiem. Wymyśliliśmy naprawdę sprytne rozwiązania tych elementów. Zbudowaliśmy małe studia w domach ludzi. Ale kiedy nagrywasz jakąś kwestię dla wielu scenek przerywnikowych, z wieloma aktorami - nie jest to łatwe do zrobienia. Masz wtedy wybór. Możesz zrobić to nieco później w grafiku, co może być powodem problemów. Możesz zaryzykować finalną jakość, robiąc to w inny sposób. Mogę powiedzieć Wam, że nie będziemy ryzykować jakości", powiedział Hermen Hulst w rozmowie z redakcją blogu PlayStation.

"Chcemy wydawać ekstremalnie wysokiej jakości gry, skończone gry. Musimy to robić bez przesadnego forsowania naszych ekip. Więc mamy obecnie dwie bardzo duże gry nastawione na narrację w przygotowaniu: Horizon Forbidden West oraz kolejne God of War. W obu przypadkach wpłynęła na nas dostępność sesji mocap oraz ludzi. W przypadku Horizon wydaje nam się, że premiera w okresie tegorocznych świąt jest realna. Ale nie mamy jeszcze pewności i pracujemy ciężko, aby móc to potwierdzić jak najszybciej".

Jak widać powyżej, Horizon II: Forbidden West powinno mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Grać będziemy wówczas na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jak tylko poznamy konkretny termin, nie omieszkamy go Wam oczywiście przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   12:37, 03.06.2021
Oby w tym roku wyszło, bo w przyszłym jest sporo innych gier do ogrania ;p.