Watch Dogs: Legion of the Dead - zapowiedziano samodzielny tryb z zombie

Firma Ubisoft wraz z najnowszym patchem 4.5 do Watch Dogs: Legion wprowadziła na PC-tach wersję alfa nowego samodzielnego trybu - Legion of the Dead. Mierzymy się tam z nieumarłym mieszkańcami Londynu, walcząc w losowo generowanych lokacjach z elementami survivalu oraz strzelanki.

@ 02.06.2021, 09:41
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Watch Dogs: Legion of the Dead - zapowiedziano samodzielny tryb z zombie

Ubisoft wraz z najnowszą aktualizacją 4.5 do Watch Dogs: Legion dodał również niespodziankę: przedpremierową wersję nowego, samodzielnego trybu PvE - Legion of the Dead. Jest to na poły survival, na poły trzecioosobowa strzelanka skupiająca się na walce z zombiakami w futurystycznym Londynie!

Watch Dogs: Legion of the Dead został na razie udostępniony tylko posiadaczom komputerów osobistych. Jest to wersja alfa, co możecie obejrzeć na poniższym gameplayu. Pełna premiera będzie prawdopodobnie czaiła się gdzieś za rogiem. Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego tygodnia łatkę 4.5 otrzymują wszyscy: wśród niej wymienia się przede wszystkim implementację trybów jakości i wydajności na konsolach.

W Watch Dogs: Legion of the Dead działamy w trzyosobowych drużynach (ale jak zapewniają deweloperzy, rozgrywka będzie dostosowana, jeśli zechcemy pobawić się sami lub z jednym partnerem), gdzie naszym zadaniem jest odpieranie kolejnych fal nieumarłych. Na razie nie wiemy, jak zainfekowały Londyn przyszłości. Na zabawę składają się takie gatunku jaki roguelite - lokacje będą generowane losowo - survival - zbieranie surowców i przygotowywanie się na najazdy - a także strzelanka w wydaniu trzeciooosbowym - coś, co znamy z podstawowego Watch Dogs: Legion.

Później twórcy będą dodawać kolejne platformy. Watch Dogs: Legion ukazało się w październiku ubiegłego roku na PC-tach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a później otrzymało swoje wersje na Xbox Series X|S i PlayStation 5. Koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją gry Ubisoftu - a jeśli gracie na komputerach, to ze szczegółowymi wymaganiami sprzętowymi. Przygotowaliśmy też obszerny poradnik wiki Legionu, gdzie zawarliśmy dużo ciekawych informacji.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?