Tańszy roczny abonament PlayStation Plus podczas Days of Play

Firma Sony przeceniła właśnie roczną subskrypcję PlayStation Plus. Jeśli rozważaliście jej przedłużenie, koniecznie spójrzcie na obecną promocję. Dzięki niej PS Plus kupicie taniej o 25% - pod warunkiem, że zainwestujecie od razu na kolejne 12 miesięcy.

@ 01.06.2021, 19:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Tańszy roczny abonament PlayStation Plus podczas Days of Play

Najnowsza odsłona wyprzedaży Sony, czyli Days Of Play, trwa w najlepsze. W ramach inicjatywy w sklepie PlayStation Store nabyć można wiele gier w wyjątkowo niskich cenach, a właśnie dodano coś jeszcze: solidnie przecenioną subskrypcję PlayStation Plus. Jeśli rozważaliście jej przedłużenie, właśnie nadarzyła się wyśmienita okazja ku temu. Przecena jest bowiem dość znacząca.

Jeśli zdecydujecie się przedłużyć PS Plus podczas trwania obecnej wyprzedaży, za roczny abonament zapłacicie o 60 złotych mniej, czyli 180 zł, zamiast 240 zł. Zniżka jest więc znacząca, bo 25-procentowa. Przeceną nie objęto abonamentów krótkoterminowych, czyli tego na 3 miesiące (nadal kosztuje on 100 zł) oraz miesięcznego (wciąż jest on wyceniony na 37 zł).

Dlaczego warto posiadać PlayStation Plus? Po pierwsze, aby móc uczestniczyć w rozgrywkach wieloosobowych na konsolach PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Po drugie, aby co miesiąc otrzymać darmowe gry (czerwcowa rozpiska PS Plus). Po trzecie, by mieć dostęp do promocji oraz usług specjalnych, jak np. PlayStation Video Pass, dzięki któremu możliwe jest oglądanie wielu kinowych hitów.

Pamiętajcie, że niższa cena PlayStation Plus jest ograniczona czasowo. Korzystajcie więc możliwie jak najszybciej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?