Biomutant - zapraszamy do konkursu

Wraz z firmą THQ Nordic przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest sporo cennych nagród. Konkurs jest jednocześnie zabawą, a zatem zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Jedynym wymogiem jest zalogowanie się w portalu.

@ 30.05.2021, 13:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Biomutant - zapraszamy do konkursu

Premiera Biomutant za nami. Jako że to jedna z najważniejszych gier w katalogu firmy THQ Nordic, przygotowaliśmy dla Was z wydawcą specjalny konkurs. Do wygrania - jak zwykle - są cenne nagrody, a żeby zdobyć jedną z nich wystarczy po prostu przeglądać zgromadzone na portalu zasoby - czyli robić to, co zwykle robicie.

Podczas eksploracji portalu możecie w pewnym momencie zobaczyć powiadomienie, informujące Was o tym, że na ekranie ukryta jest gdzieś postać z gry:

  • Bohater Biomutant;
  • Mutant z gry Biomutant.

Jeśli zobaczycie powiadomienie o bohaterze Biomutant, będziecie musieli się pospieszyć. Macie bowiem tylko 10 sekund na znalezienie go i kliknięcie w jego sylwetkę. Warto się jednak pospieszyć, bo automatycznie zdobędziecie jedną z nagród niespodzianek - kod na grę PC z katalogu THQ Nordic.

Jeżeli natomiast zobaczycie powiadomienie o mutancie, poszukiwania możecie prowadzić na spokojnie. Znajdźcie sylwetkę mutanta i kliknijcie w nią, by pozyskać punkt mutacji. Trzy osoby, które zgromadzą najwięcej punktów mutacji otrzymają nagrody główne. Jakie? Tego nie możemy jeszcze zdradzić, ale wiedzcie, że warto o nie powalczyć! Wszystkie nagrody wyślemy do zwycięzców zaraz po zakończeniu konkursu.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na tej stronie. Pamiętajcie, że zabawa dostępna jest tylko dla zalogowanych czytelników portalu.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMaterdea   @   19:45, 30.05.2021
Czy członkowie redakcji również mogą wziąć udział???
0 kudosBarbarella.   @   21:12, 30.05.2021
O żesz .Dwa razy klikłam w biomutanta . Szczęśliwy Brawo ja. Szczęśliwy
0 kudosGuilder   @   22:27, 30.05.2021
Ile ostatnio miał zwycięzca? Chyba pod sto jakiś maniak uzbierał, dobrze kojarzę? Dumny
0 kudosTheCerbis   @   11:47, 31.05.2021
Yyy... Troszku więcej tego chyba było. Dumny

Tym razem daję wam fory i się nie staram. Ba, w ogóle nie biorę udziału, chyba że przypadkiem mi się trafi jakiś mutant!
0 kudosMicMus123456789   @   15:25, 31.05.2021
Gdyby człowiek był młodszy to by siedział i klikał, a tak ktoś musi ograć te wszystkie zaległe gry xD
Dodaj Odpowiedź