Dying Light 2 - oglądajcie z nami dzisiejszą prezentację!

Prezentacja Dying Light 2 rozpocznie się już niebawem. Jeśli na nowe dzieło Techlandu czekacie, koniecznie bądźcie z nami.

@ 27.05.2021, 20:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2 - oglądajcie z nami dzisiejszą prezentację!

Wielu graczy czeka na pewno na nowe informacje związane z Dying Light 2. Jeśli jesteście wśród nich, mamy dobre wieści. Już za niespełna pół godziny będzie miała miejsce transmisja zorganizowana przez Techland, a dotycząca właśnie Dying Light 2. Mimo że nie sposób powiedzieć co dokładnie zostanie pokazane, jest szansa na datę premiery - a przynajmniej trzymamy za nią kciuki.

Transmisja związana z Dying Light 2 rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego. Techland nie zapowiedział niestety co dokładnie zostanie pokazane, a zatem nastawiamy się na jakiś zwiastun, być może nawet gameplay. W trakcie seansu zobaczymy może termin wydania gry - choćby przybliżony - a także aktualizację platform sprzętowych. Nie będzie raczej zaskoczeniem dla nikogo, że Dying Light 2 zadebiutuje na PS5 i Xboksach Series X|S.

Jak wspomniałem, czekamy do 21:00. Bądźcie z nami! Transmisję możecie oglądać za sprawą widocznego w tym miejscu odtwarzacza.


Sprawdź także:
Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Premiera: 04 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dying Light 2: Stay Human to druga odsłona flagowej serii polskiej firmy Techland. Podobnie jak poprzedniczka z 2015 roku, kontynuacja w głównej roli osadza wątek przetrw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?