Biomutant - przygotowujemy dla Was konkurs

Już w najbliższą sobotę wystartuje zabawa związana z grą Biomutant, przygotowana we współpracy z firmą THQ Nordic. Więcej szczegółów na temat zabawy opublikujemy na stronie niebawem.

@ 27.05.2021, 20:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Biomutant - przygotowujemy dla Was konkurs

Premiera Biomutant już za nami, a my przygotowujemy dla Was konkurs związany z grą. Jako że nasze interaktywne zabawy cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem, także i tym razem wyjdziemy do Was z podobną inicjatywą. Nagrody będziecie zdobywać po prostu za przeglądanie portalu i wypatrywanie określonych sygnałów.

Konkurs wystartuje w najbliższą sobotę i trwać będzie dokładnie tydzień. W tym czasie będziecie normalnie przeglądać nasze zasoby, a gdy na ekranie zobaczycie powiadomienie, będziecie musieli się wykazać spostrzegawczością. Nagrody rozdamy w dwóch formatach: błyskawicznym oraz na koniec konkursu.

Nagroda błyskawiczna będzie przyznawana niejako automatycznie. Wystarczy, że wypełnicie zadanie widoczne w powiadomieniu. Jeśli tak się stanie, nagrodę - jeden z kilku kodów na gry THQ Nordic - będziecie mieli zapewnioną. Drugi rodzaj nagrody - kod na grę-niespodziankę - będziecie mogli zdobyć na koniec całej naszej zabawy. Wygrają osoby, które zdobędą w całym okresie trwania konkursu najwięcej punków.

Więcej szczegółów na temat zabawy będziemy mieć dla Was w sobotę. Wtedy też wystartuje cały konkurs i rozpocznie się rywalizacja. Bądźcie więc czujni!

Na koniec przypomnę, że Biomutant dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem gry, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania gry. Pamiętajcie też, że przygotowujemy dla Was poradnik.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:08, 28.05.2021
Szansa rośnie patrząc na zaangażowanie na Wolności Puszcza oko
0 kudosMaterdea   @   10:17, 28.05.2021
Wprowadzamy dodatkowy punkt w regulaminie: minimalna liczba postów od czasu ogłoszenia konkursu!
0 kudosmrPack   @   11:51, 28.05.2021
No to już wiem co będę robił w weekend Niewinny Tak poważnie to takie konkursy lubię Puszcza oko
0 kudosMicMus123456789   @   12:26, 28.05.2021
A już myślałem, że do zgarnięcia będzie gra w edycji Atomowej Dumny
Dodaj Odpowiedź