Watch Dogs: Legion dostanie tryb wydajności na konsolach

Nowy tryb działania Watch Dogs: Legion wprowadzony zostanie oczywiście na konsolach nowej generacji, dysponujących mocą obliczeniową pozwalającą na generowanie nawet 60 klatek na sekundę, przy jednoczesnym zachowaniu obecnej oprawy wizualnej.

@ 24.05.2021, 10:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Watch Dogs: Legion dostanie tryb wydajności na konsolach

Watch Dogs: Legion regularnie aktualizowane jest przez firmę Ubisoft. Najnowszy patch dla gry, oznaczony numerem 4.5, wprowadzi do niej sporo różnych usprawnień i poprawek, a ponadto całkiem nowy tryb wyświetlania obrazu przeznaczony dla konsol. Stawiał będzie on priorytet na wydajność, dzięki czemu na ekranie zobaczymy nawet 60 klatek na sekundę.

Pierwotnie patch 4.5 miał trafić do sieci jeszcze w maju, ale jego premierę przesunięto na 1 czerwca, aby deweloperzy mieli nieco więcej czasu na dopieszczenie wszystkiego i usunięcie błędów, jakie wprowadziła aktualizacja 4.0. Wśród najważniejszych nadchodzących zmian jest wspomniany tryb wydajności, a prócz niego możliwość zabawy wieloosobowej w ramach jednej rodziny konsol. Czyli właściciele PS4 zagrają z posiadaczami PS5, a osoby bawiące się na Xboksie One powalczą z tymi z Xboksów Series X|S.

"Chcemy poświęcić więcej czasu na solidny publiczny i prywatny matchmaking, ponieważ jest on kluczowy do zapewnienia odpowiednio grywalnego doświadczenia PvP", czytamy w notce przygotowanej przez wydawcę.

Aktualizacja 4.5 nie będzie oczywiście ostatnią, jaką przygotuje deweloper. Niebawem Watch Dogs: Legion dostanie także patch 5.0, a wraz z nim gracze będą mieć dostęp do fabularnego dodatku, Więzy krwi, przeznaczonego dla gry. Dzięki niemu nie tylko poznamy nową opowieść, ale również dostaniemy dwie nowe postaci do kontrolowania. Więcej szczegółów mamy poznać niebawem.

Watch Dogs: Legion dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, pamiętajcie, że na naszych łamach znajdziecie recenzję, a w przypadku zainteresowania wydaniem dla komputerów także jego wymagania. Grając możecie się natomiast wspomagać kompleksowym poradnikiem przygotowanym przez Mateusza.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?