Zobaczcie Biomutant na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X

W sieci pojawił się nowy materiał filmowym ukazujący rozgrywkę w Biomutant. Niezależnie od wybranej platformy, bawić będziemy się w 60 klatkach na sekundę. Jest natomiast drobna różnica w przypadku rozdzielczości.

@ 21.05.2021, 09:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Zobaczcie Biomutant na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X

Premiera Biomutant nastąpi już za kilka dni, a tytuł dostępny będzie wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Za sprawą wstecznej kompatybilności możliwa będzie też zabawa na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S, a w sieci pojawiły się właśnie materiały filmowe pokazujące nam grę na dwóch platformach obecnej generacji.

Pierwszy z dwóch widocznych poniżej filmów pokazuje wariant przeznaczony dla PlayStation 5. Na sprzęcie Sony gra działa w natywnej rozdzielczości 1080p, a ewentualnie skalowana jest do 4K. Niezależnie od wybranej rozdzielczości bawimy się z płynnością 60 klatek na sekundę. Dlaczego Biomutant na PS5 nie działa w natywnym 4K? Podobno przez jakieś problemy techniczne. Z czasem zostaną one najpewniej usunięte.

Jeśli chodzi o Xboksa Series X, w Biomutant grać będziemy w natywnym 4K (rozdzielczość dynamiczna) oraz z płynnością 60 klatek na sekundę. W przypadku słabszego wariantu next-gena Microsoftu, Xboksa Series S, liczyć możemy na 1440p oraz 30 klatek na sekundę. Także i w tym przypadku rozdzielczość jest dynamiczna i zmienia się w zależności od intensywności sceny.

Data premiery Biomutant zaplanowana została na 25 maja. Jeśli rozważacie zabawę na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe tego wariantu.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?