ZeniMax nadal chce korzystać z marki The Evil Within

Firma przedłużyła znak handlowy związany z cyklem The Evil Within, ale niestety nadal nie zapowiedziano kontynuacji. Mimo to istnieje szansa na The Evil Within 3, skoro wydawca serii postanowił się z nią nie rozstawać.

@ 18.05.2021, 13:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

ZeniMax nadal chce korzystać z marki The Evil Within

The Evil Within to bardzo udana seria survival horrorów, z któej do tej pory otrzymaliśmy dwie odsłony. Mimo że na temat trójki nie mamy żadnych nowych informacji, jest szansa na to, że takowa wcześniej lub później powstanie. Potwierdzeniem tego niechaj będzie fakt, iż Bethesda odnowiła znak towarowy gry i - co ciekawe - zrobiła to na potrzeby dalszego użytku.

Redakcja Somos Xbox zauważyła, że ZeniMax Media - właściciele studia Tango odpowiedzialnego za The Evil Within - zdecydowało się przedłużyć w sierpniu zeszłego roku znak towarowy dotyczący wymienionej własności intelektualnej. Oczywiście nie sposób powiedzieć czy cokolwiek z tego powstanie, ale jest na to spora szansa. Szczególnie ze względu na to, że dwie dotychczasowe części The Evil Within całkiem nieźle się sprzedawały.

Niezależnie od tego, na którą część The Evil Within się zdecydujecie, wcielicie się w detektywa o imieniu Sebastian. W "jedynce" jego zadaniem jest zbadanie zakładu psychiatrycznego, w którym miały miejsce straszne zbrodnie. W "dwójce" natomiast protagonista wyrusza na poszukiwania swojej córki, która - jak się okazuje - nie zginęła w pożarze, lecz została porwana. W tym celu docieramy do miasteczka Union.

Akcję w grach obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, czyli za sprawą kamery umieszczonej za plecami głównego bohatera. Eksplorujemy środowisko, walczymy z napotkanymi przeciwnikami i rozwiązujemy łamigłówki. W przypadku jakichkolwiek problemów z nimi, zerknijcie do naszych poradników. Mamy bowiem poradnik do The Evil Within oraz poradnik do The Evil Within 2.


Sprawdź także:
The Evil Within

The Evil Within

Premiera: 14 października 2014
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

The Evil Within to produkcja z gatunku survival-horror, przygotowana przez zespół Tango Gameworks z Shinji Mikami na czele. Tytuł stanowi nawiązanie do tradycyjnych metod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   23:56, 18.05.2021
TEW 1 i 2 były fajne, z chęcią zagrałbym w trójeczkę, obie mam na pleju 5 (uprzednio PS4) i w TEW 3 pograłbym również na pleju sobie oraz platynke wbił.