The Wild at Heart - nowe gameplaye przed premierą

GameInformer i Xbox opublikowały nowe gameplaye pochodzące z The Wild at Heart - nowego tytułu ekskluzywnego dla PC-tów i konsol Xbox od niezależnego studia Moonlight Kids. Premiera gry została zaplanowana na 20 maja.

@ 18.05.2021, 10:15
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

The Wild at Heart - nowe gameplaye przed premierą

Debiutanckie studio ze Stanów Zjednoczonych, Moonlight Kids, szykuje się do premiery swojej pierwszej gry - na razie ekskluzywnej dla ekosystemu Xboksa, czyli przeznaczonej na Xboksa One, Xboksy Series X|S oraz komputery osobiste. The Wild at Heart, bo o nim mowa, to przyjemna dla oka o charakterystycznej oprawie wizualnej mieszanka akcji, zręcznościówki i gry strategicznej, dostała właśnie całkiem sporo nowych materiałów z rozgrywki!

The Wild at Heart zadebiutuje na wspomnianych platformach Xbox i PC dokładnie za dwa dni, 20 maja tego. Zanim jednak dostaniemy w swoje łapska pełną wersję tytułu autorstwa Moonlight Kids, możemy obejrzeć, jak sprawuje się w ruchu - zadebiutowały bowiem dwa całkiem pokaźnych rozmiarów gameplaye.

Pierwszy z nich udostępniony został przez redakcję serwisu i czasopisma GameInformer. Zawiera on komentarz dewelopera, głównego projektanta The Wild at Heart, i trwa blisko dwadzieścia minut. Drugi z kolei to czysta rozgrywka - filmik pojawił się na kanale Xboksa.Sprawdź także:
The Wild at Heart

The Wild at Heart

Premiera: 20 maja 2021
PC, XBOX X/S, XBOX ONE

The Wild at Heart to połączenie gry akcji i strategii z rzutem izometrycznym kamery, którego klimat osadzony w jest baśniowym świecie. Za projekt odpowiada debiutanckie s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?