Dungeons & Dragons: Dark Alliance w dniu premiery trafi do Xbox Game Pass

Studio Tuque Games zapowiedziało, że ich slasher z elementami RPG w uniwersum D&D - Dungeons & Dragons: Dark Alliance - 22 czerwca, czyli w dniu wydania, trafi do usługi Xbox Game Pass na PC-tach, konsolach Xbox One i Xbox Series X|S oraz do Chmury, czyli streamingu.

@ 18.05.2021, 08:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, xbox one, xbox x/s

Dungeons & Dragons: Dark Alliance w dniu premiery trafi do Xbox Game Pass

Studio Tuque Games ogłosiło niedawno, że ich nadchodzące dzieło zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass w dniu swojej premiery! Termin wydania to 22 czerwca, a slasher z elementami RPG w uniwersum Dungeon & Dragons trafi do XGP zarówno na konsolach, jak i komputerach osobistych oraz do Chmury.

W czerwcu na PC-ty oraz konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5 trafi Dungeons & Dragons Dark Alliance - kolejna próba przeniesienia uniwersum D&D w nieco bardziej dynamiczną formułę niż klasyczne cRPG-i z rzutem izometrycznym kamery. W grze dostajemy kooperacyjną nawalankę, gdzie czteroosobowe drużyny mierzą się z siłami zła, które rozpoczęły atak na Dolinę Lodowego Wichru.

Akcja Dungeons & Dragons Dark Alliance przenosi nas właśnie do Zapomnianych Krain, gdzie Dolina Lodowego Wichru leży. Do dyspozycji gracze dostają czterech ikonicznych bohaterów: mrocznego elfa Drizzta, elfią łuczniczkę Catti-brie, krasnoluda Bruenora oraz barbarzyńcę Wulfgara. Rozgrywka opiera się na mechanizmach typowo slasherowych, a także umiejętnym wykorzystywaniu unikalnych skilli każdej z postaci - domyślnie pozostałych graczy. Produkcja Tuque Games posiadać będzie funkcję rozgrywek między platformami!


Sprawdź także:
Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Premiera: 22 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to RPG akcji, duchowy spadkobierca wydanego w 2002 roku slashera z elementami RPG, Baldur's Gate: Dark Alliance. Produkcja autorstwa stu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X