Final Fantasy XIV: Endwalker - premiera rozszerzenia pod koniec listopada

Final Fantasy XIV: Endwalker będzie kolejnym, dużym rozszerzeniem do MMORPG od Square Enix. Jego premiera zaplanowana została na końcówkę bieżącego roku.

@ 17.05.2021, 20:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, ps4

Final Fantasy XIV: Endwalker - premiera rozszerzenia pod koniec listopada

Square Enix ogłosiło kilka nowych funkcji i datę premiery Final Fantasy XIV: Endwalker, najnowszego nadchodzącego rozszerzenia do popularnej gry MMORPG.

Szczegóły zostały ogłoszone podczas cyfrowego wydarzenia  Final Fantasy XIV Digital Fan Festival, które odbyło się w weekend i obejmowało szczegóły dotyczące drugiej nowej profesji, która pojawi się w dodatku, znanej jako Reaper. Żniwiarze to klasa DPS oparta na walce wręcz, która może wezwać awatara z Pustki, aby dołączył do nich podczas pojedynku.

Inne dodatki w nowym rozszerzeniu obejmują kolejną grywalną rasę w postaci męskiej Viery, nowe miasto w Old Sharlayan, nowe rozległe obszary Labyrinthos i Mare Lamentorum oraz nowe plemię znane jako Loporrits. W The Magus Sisters pojawią się nowe zagrożenia oraz nowa seria rajdów Alliance zatytułowana „Mity Królestwa”.

Premiera Final Fantasy XIV: Endwalker zaplanowana została na 23 listopada, a grać będziemy na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Poniżej możecie zobaczyć kilka materiałów wideo przedstawiających rozszerzenie oraz nowe klasy bohaterów w akcji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X