Next-genowa aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon zawierać będzie mody?

CD Projekt RED zaprosiło do współpracy przy aktualizacji Wiedźmin 3: Dziki Gon dla PS5 i Xbox Series X|S znanych modderów. Ze względu na to, że nie podpisano jeszcze żadnych umów, konkretów niestety brak. Nie wiemy też kiedy otrzymamy next-genowego patcha.

@ 10.05.2021, 07:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Next-genowa aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon zawierać będzie mody?

Studio CD Projekt RED przygotowuje obecnie nową zawartość dla Cyberpunk 2077, a ponadto konwersję Wiedźmin 3: Dziki Gon przeznaczoną dla konsol nowej generacji. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w aktualizacji ostatnich przygód Geralta twórcy chcą wykorzystać mody, potrafiące w dość znaczny sposób podrasować oprawę wizualną, czyniąc ją bardziej naturalną oraz sugestywną.

Next-genowy patch dla Wiedźmina 3 nie ma jeszcze daty premiery, ale jego zawartość będzie zaskoczeniem dla wielu graczy. HalkHogan, twórca moda The Witcher 3 HD Rework, napisał na portalu Nexus Mods dość nietypowe oświadczenie.

"Minęło sporo czasu od ostatniego filmu. Wiem, że zapowiedziałem nowe spojrzenie na HDRP z początkiem marca, ale siedziałem cicho przez cały ten czas. Bardzo za to przepraszam. Mam jednak dobre wieści oraz powód, dla którego byłem cicho i dla którego nie mam zbyt wiele do pokazania. Myślę, że najważniejszą wiadomością jest to, iż dostałem oficjalną wiadomość od CDPR na temat współpracy. Mimo że nie jest ona jeszcze pewna, jest bardzo prawdopodobne, że HDPR zostanie załączone w oficjalnej next-genowej aktualizacji. Dam Wam znać co dalej".

CD Projekt RED potwierdziło słowa HalkHogan w oświadczeniu dla Kotaku. Studio zdradziło, że prowadzi rozmowy z modderami, którzy mieliby je wspierać w pracach nad nową aktualizacją dla Wiedźmin 3: Dziki Gon. W tym momencie nie zdradzono jednak żadnych szczegółów, albowiem nic nie jest jeszcze sfinalizowane.

Na koniec nadmienię, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępne jest obecnie na PC, PS4, Xboksie One oraz Switchu. Jeśli rozważacie zakup wydania dla komputerów, rzućcie okiem na jego wymagania. Pamiętajcie też o naszym darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:10, 10.05.2021
Mysle ze to bardzo dobry pomysl ! Na youtube zamieszczonych jest sporo materialow na ktorych wiedzmin z zalaczona spora iloscia odpowiednich modow wyglada wrecz nie do poznania !