Mass Effect: Legendary Edition - 240 fpsów na PC, 60 na Xbox Series X i PlayStation 5

Firma Electronic Arts na tydzień przed premierą Mass Effect: Legendary Edition udostępniła specjalną stronę, na której opisano dokładnie opcje wydajnościowe nadchodzącego odświeżenia jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii cRPG-ów akcji.

@ 06.05.2021, 22:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Mass Effect: Legendary Edition - 240 fpsów na PC, 60 na Xbox Series X i PlayStation 5

Mass Effect: Legendary Edition znajduje się tuż za rogiem! Premiera długo oczekiwanego odświeżenia jednej z najciekawszych serii cRPG-ów akcji w klimatach science fiction odbędzie się w przyszłym tygodniu, 14 maja. Zanim to jednak nastąpi deweloperzy nadal bombardują nas informacjami na temat produkcji: tym razem padło na techniczne ciekawostki z konsol ósmej i dziewiątej generacji.

Sytuacja Mass Effect: Legendary Edition w wersji na komputery osobiste jest dość prosta: gra będzie miała co prawda ograniczenie fpsów, lecz do 240 klatek. Ponadto produkcja będzie wspierała ekrany z odświeżaniem o częstotliwości 240 Hz - poinformowała firma Electronic Arts w opublikowanej notce na temat wydajności odświeżonego ME. Edycja PC-towa już jakiś czas temu dostała minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe, które możecie sprawdzić na naszej stronie.

W przypadku konsol Xbox i PlayStation sprawa się nieco komplikuje z uwagi na ilość dostępnych modeli. Choć gra wychodzi wyłącznie na bazowe modele, mając działać z nowymi sprzętami - Xboksami Series X|S oraz PlayStation 5 - w ramach wstecznej kompatybilności, to w obu przypadkach zaoferuje nieco inne możliwości. Niezależnie od posiadanego urządzenia będą do wyboru dwa tryby: wydajnościowy i jakościowy. Po dokładniejsze wyliczenia zapraszam do poniższej tabelki, która lepiej niż suchy opis zobrazuje sytuację.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X