Metro Exodus na Xbox Series X|S i PlayStation 5 - premiera 18 czerwca

Studio 4A Games w dniu wydania Metro Exodus Enhanced Edition na PC-tach ogłosiło termin wydania konsolowej aktualizacji - na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 ulepszona edycja FPS-a z 2018 roku trafi dokładnie 18 czerwca!

@ 06.05.2021, 20:15
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps5, xbox x/s

Metro Exodus na Xbox Series X|S i PlayStation 5 - premiera 18 czerwca

Rozszerzona edycja Metro Exodus właśnie dzisiaj, 6 maja, trafiła na komputery osobiste. Aktualizacja wprowadzająca mnóstwo graficznych usprawnień dostępna jest na PC-tach jako osobny produkt, zaoferowany za darmo oczywiście dla posiadaczy oryginału. Do tej pory czekaliśmy jednak na zapowiedź konsolowych wydań ulepszonego Metra - i doczekaliśmy się!

W dniu wydania Metro Exodus Enhanced Edition na komputerach, studio 4A Games ogłosiło datę premiery wydania gry na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5. Premiera odbędzie się dokładnie 18 czerwca, czyli za lekko ponad miesiąc!

Zawartość Metro Exodus Enhanced Edition na nowej generacji Xboksów i PlayStation nie będzie różniła się od możliwość PC-towej wersji. Dostajemy rozdzielczość 4K (1080p w przypadku Xbox Series S), stałe 60 klatek na sekundę, dynamiczny ray tracing, a także - co ciekawe - możliwość modyfikacji pola widzenia (FOV), co na konsolach raczej się nie zdarza.

Wersja na urządzenia dziewiątej generacji będzie zawierała także dwa rozszerzenia: The Two Colonels i Sam's Story. Do sieci trafił zwiastun porównujący wydanie Metro Exodus z Xboksa One i PlayStation 4 do ich młodszych braci - Series X oraz PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X